Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne - sprawdź najciekawsze oferty

KS
11.12.2018 13:30
Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (fot. pexels)

Grudzień to dobry czas na zakup sprzętu komputerowego, ponieważ z okazji zbliżających się świąt, wielu producentów przecenia swoje produkty. Wybraliśmy dla was kilka drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, które można kupić w dobrych cenach.

Drukarki laserowe 

Drukarki laserowe to coraz popularniejsze rozwiązanie, a nowoczesne drukarki kosztują czasem mniej niż 200 zł. Modele laserowe wyróżniają się przede wszystkim dużą wydajnością, dzięki czemu są świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie drukujemy duże ilości materiałów. Dodatkowo działają szybciej niż drukarki atramentowe, co również jest zaletą, kiedy przygotowujemy duże ilości wydruków. 

Drukarki atramentowe

Drukarki atramentowe wykorzystujące tusz są starszym rozwiązaniem, ale wciąż cieszącym się dużą popularnością. W ofercie znajdziemy zarówno niedrogie modele na domowy użytek, jak i zaawansowane, droższe drukarki atramentowe dla najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając odpowiedni model dla siebie warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, co chcemy drukować - niektóre drukarki lepiej radzą sobie z kolorowym drukiem, inne np. ze zdjęciami. 

Urządzenia wielofunkcyjne 

Urządzenia wielofunkcyjne to zdecydowanie najchętniej wybierane rozwiązanie. Świetnie sprawdzi się w domowych warunkach, zwłaszcza jeśli często pracujemy w domu lub prowadzimy własną działalność. Do wyboru mamy zarówno modele z drukarkami laserowymi jak i atramentowymi, dlatego bez trudu znajdziemy model, który można dopasować do swoich potrzeb. Wybierając urządzenie wielofunkcyjne warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, by pracowało cicho a przy tym szybko i bezawaryjnie. Wybraliśmy dla was kilka modeli wysoko ocenianych przez kupujących. 

Zobacz także
  • Jakie głośniki do telewizora? Jak wybrać głośniki do komputera? Lepiej 2.1 czy 5.1? Z subwooferem czy bez?
  • Wydrukuj wspomnienia - drukarki, aparaty drukujące - przegląd Wydrukuj wspomnienia - dzięki tym drukarkom twoje zdjęcia będą pamiątką i dekoracją domu
  • Urządzenie wielofunkcyjne Drukarka, skaner i kopiarka w domu. Na co zwracać uwagę przy zakupie urządzenia wielofunkcyjnego?