Elektronarzędzia, które warto mieć w domu. Przegląd internetowych wyprzedaży

KS
05.02.2019 11:30
Elektronarzędzia, które warto mieć w domu

Elektronarzędzia, które warto mieć w domu (fot. pexels)

Elektronarzędzia przydadzą się w domu nie tylko podczas generalnych remontów. Większość z nich jest prosta w obsłudze, a przy tym umożliwiają samodzielne wykonanie drobnych napraw. Wybraliśmy dla was te najpraktyczniejsze.

Wiertarki i wkrętarki

Wiertarki i wkrętarki to elektronarzędzia zdecydowanie najczęściej używane w domu. Przydadzą się przy większości drobnych prac czy napraw. Ich ceny zaczynają się od ok. 100 zł, a w okolicach 300 zł możemy kupić naprawdę porządny sprzęt. Warto zainwestować w wiertarkę udarową, która jest o wiele solidniejsza i poradzi sobie nawet z betonowymi ścianami. A jeśli zależy nam na prostym i wielofunkcyjnym urządzeniu, wybierzmy wiertarko-wkrętarkę. 

Narzędzia do lutowania i spawania

Lutownica czy spawarka domowa pozwolą na szybką naprawę drobnych usterek. Ta pierwsza jest jednym z najczęściej używanych narzędzi nawet przez początkujących majsterkowiczów. Pozwala na trwałe łączenie elementów metalowych, dzięki czemu przydaje się przy naprawie rur czy elementów elektronicznych. Używa się jej również często w modelarstwie. 

Szlifierki i frezarki

Szlifierki i frezarki to bardziej specjalistyczne narzędzia, które nie są niezbędne, ale przydają się przy wielu pracach. Przede wszystkim tym osobom, które często remontują mieszkania oraz pracują np. z drewnem, projektując własne meble. Ceny frezarek zaczynają się od ok. 150 zł, zaś szlifierki elektryczne kupimy w okolicy 200 zł. 

Inne przydatne elektronarzędzia

Poniżej prezentujemy wybrane przez nas również inne przydatne narzędzia, o które warto uzupełnić swój domowy warsztat lub skrzynkę z narzędziami. 

Zobacz także
 • Zestaw swój zestaw narzędzi: jakie narzędzia warto mieć w domu? Zestaw swój zestaw narzędzi: jakie narzędzia warto mieć w domu?
 • Piekarnik do zabudowy za mniej niż 1300 zł Piekarnik do zabudowy za mniej niż 1300 zł [Przegląd]
 • Lodówka typu standard, jedno-drzwiowa Lodówka do 1500 zł: do zabudowy, wolnostojące, podblatowe. Przegląd
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • siekier35

  Oceniono 8 razy 8

  a wibratory.gdzie wibratory?przecież tym i gwoździa da się wbić

 • narzedziarz90

  0

  WARSZAWO, WARSZAWO!! Takie fajne narzędzia i wiele innych ciekawych można kupić w dwóch fantastycznie zaopatrzonych sklepach w Warszawie -> fhb-sklep.pl / fhbskweb / text / kontakt.html

 • ligand17

  0

  Tak, zdecydowanie: spawarka, piła łańcuchowa oraz nożyce do drutu powinny być w przecież w każdym mieszkaniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX