Bezprzewodowe słuchawki i głośniki bluetooth - dla tych, którzy lubią mieć muzykę zawsze ze sobą

KS
12.02.2019 10:00
Głośnik bezprzewodowy

Głośnik bezprzewodowy (fot. Shutterstock)

Bezprzewodowe słuchawki i głośniki bluetooth to propozycja przede wszystkim dla osób, które często się przemieszczają, a jednocześnie chcą zawsze być w stanie słuchać ulubionej muzyki. Wystarczy smartfon i jedno z tych akcesoriów, a będziemy mogli cieszyć się muzyką niemal

Słuchawki bluetooth

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth jeszcze kilka lat temu były sporym wydatkiem, ale teraz ich cena jest znacznie przystępniejsza, a wybór na rynku całkiem spory. Znajdziemy w ofercie producentów zarówno słuchawki dla sportowców - lekkie, wodoodporne oraz dla osób, które chcą po prostu cieszyć się muzyką w drodze do pracy czy szkoły. Warto w przypadku tego typu sprzętu zwrócić uwagę przede wszystkim na łatwość podłączenia do odtwarzacza muzyki oraz zasięg działania. Nie bez znaczenia będzie też czas pracy na baterii i sposób zasilania. 

Słuchawki bluetoothSłuchawki bluetooth kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Głośniki bluetooth

Głośniki bluetooth zyskują coraz większą popularność, ponieważ pozwalają cieszyć się muzyką zarówno w domu, jak i w ogródku czy podczas wyjazdu. Są świetnym rozwiązaniem na imprezy plenerowe, a mniejsze kompaktowe modele możemy bez trudu nosić ze sobą niemal wszędzie. Warto wziąć pod uwagę to, by dobrać rozmiar i możliwości głośnika do swoich potrzeb. Zdecydowanie większość modeli wyposażona jest w akumulator ładowany za pomocą USB. 

Głośniki bluetoothGłośniki bluetooth kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Wodoodporne głośniki bluetooth

Dla osób szukających bardziej wytrzymałego sprzętu polecamy wodoodporne głośniki bluetooth. Sprawdzą się np. w łazience, ale także podczas wyjazdów nad wodę czy biwaków. Wiele wodoodpornych modeli ma obudowę, która nie pozwala pyłom i piaskowi dostać się do środka urządzenia, dzięki czemu możemy cieszyć się muzyką w niemal każdych warunkach. 

Wodoodporne głośniki bluetoothWodoodporne głośniki bluetooth kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • maciejmendyka

  Oceniono 3 razy 3

  po co artykuł, który w niczym nie pomaga, a jest jedynie tłem dla promocji?? Czytałem już kilka tego typu na gazeta.pl i nigdy nic tu nie ma wartościowego, co pomaga w zakupie.

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 1 raz 1

  ANKER soundcore II z Ali, mistrz w kategorii sto-kilkadziesiąt złotych

 • zagatkowy_komandos

  0

  Mam jednego z tych JBL. Z czystym sumieniem polecam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX