Komentarze (106)
Fabryka Tesli w Niemczech? "Elon Musk jeszcze nie dowiódł, że potrafi robić pieniądze"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • poszum

  Oceniono 3 razy -1

  Niemcy trzesa portkami bo czuja ze era spalinowych gdzie zainwestowali krocie w technologie i miejsca pracy sie koncza. Spalinowe sa slepym zaulkiem. Powinni sie cieszyc ze Tusk zainwestowal w Niemcy a nie po drugiej stronie granicy w Polsce. W ten sposob ci wszyscy niemieccy inzynierowie nie wyladuja wkrotce na zielonej trawce.

 • crichton1

  Oceniono 3 razy -1

  Analityk banku. Do tego wyraźnie krótkowzroczny. Ani biznesmen ani tym bardziej wizjoner. Samochody spalinowe się powoli kończą. Wkrótce popyt na baterie wzrośnie tak bardzo, że takich fabryk jak ta, o której mowa, będzie wiele. Nie tylko w Niemczech. Co zresztą dawno temu zapowiadał Elon Musk. I to nie tylko na potrzeby Tesli. Ten analityk banku na początku XXI wieku mógł tak samo mówić o kimś, kto inwestuje w smartfony. Ze smartfony rzekomo nie są żadną konkurencją dla zwykłych telefonów tylko dla innych smartfonow, które wtedy były rynkiem niszowym. 10 lat później mało kto miał już w kieszeni zwykły telefon zamiast smartfona. To samo staje się z samochodami spalinowymi w starciu z samochodami elektrycznymi, które też w tej chwili są jeszcze rynkiem niszowym.

 • poszum

  Oceniono 2 razy -2

  Nie wiem co to za ekspert ale Tesla w ostatnim kwartale zarobila 150 milionow na czysto a jej akcje skoczyly 20 procent w gore po ogloszeniu tego niespodziewanie dobrego wyniku.

 • mecenas.kuszelas

  Oceniono 14 razy -2

  Co za ciul!
  Żeby utopić to najpierw trzeba zarobić, bo o ile się nie mylę nie jest spadkobiercą i nie trwoni odziedziczonego majątku rodzinnego. A nawet jeśli cokolwiek topi, to raczej własne, a nie jak nasi rządzący publiczne - choćby na CPK

 • achaszwerosz

  Oceniono 12 razy -2

  Niemiec trzęsie zadem. Miliardowe straty przez oszustwa w VW to nie było utopienie pieniędzy? Cos czuję że niemieckie elektryki i tak będą kopcić dieslem jak stare traktory.

 • cassius769

  Oceniono 16 razy -2

  Specjalista oplacany przez VW... oswiadczenie ze Tesla nie jest konkurencja to jest kompletny absurd. Elektryki calkowicie wypra silniki spalinowe z benefitem dla wszystkich -mniej sie psuja i nie znieczyszczaja (przynajmniej nie bezposrednio).

  Doczekac sie nie moge kiedy giganci kontolujacy ryenk samochodowy zaczna zamykac swoje fabryki trujacego zlomu.

  Dlaczego zle im zycze? Dlatego ze nic nie zrobili w kierunku introdukcji samochodow elektrycznych az do momentu gdy zmusil ich Musk.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 8 razy -2

  Zdecydował się na Niemcy i ten wybór pokazuje, że mimo subwencji, podatkowych podarków które otrzyma, dzisiaj nie odgrywa roli, że wybór produkcji kieruje się wyłącznie niską ceną ludzkiej pracy. Te czasy się skończyły.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 6 razy -4

  SS-mani z Berlina wydymają go jak żydów przed IIWW.

 • farcry3

  Oceniono 28 razy -8

  Przecież to jest cwaniak , który zbudowal piramidę finansową. Takie wizje jak Musk to mieliśmy z kumplami na studiach jak sobie popiliśmy. Ściemniacz i tyle. Im większa strata akcjonariuszy tym większy prywatny majątek Muska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX