Komentarze (259)
Parlament Europejski przyjął rezolucję ws. kryzysu klimatycznego. PiS głosował przeciwko
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cinexoi

  Oceniono 9 razy 7

  Byli przeciw, albo wstrzymali się. Kogoś to dziwi? W przyszłym tygodniu Barbórka.

 • agnrodis

  Oceniono 7 razy 5

  Putin kazal im bruzdzic w EU, wiec wzieli sie PiSowcy do roboty.

 • lubat

  Oceniono 5 razy 5

  Parlament Europejski powinien zacząć od siebie i zdecydować się tylko na jedną siedzibę. Bo ciągle wykonuje się rocznie setki tysięcy przejazdów między Brukselą i Strasburgiem paliwożernymi limuzynami.

 • chlopzlasu

  Oceniono 9 razy 5

  Ci głosujący przeciwko to przedstawiciele grupy, która ma kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu. Ta sama grupa komentuje szyderczo i się śmieje. Dla jaj. Żeby było złośliwie, chamsko i efektownie. I tyle. Poczuli się lepiej. Ch.. z Ziemią.

 • k_rol

  Oceniono 5 razy 5

  Teraz czekajmy tylko na powódzie lub inne kataklizmy. Bo oczywiście damy sobie sami radę......
  A właśnie , to też będzie wina poprzedników :)

 • true_lysander

  Oceniono 9 razy 5

  Europa nadal nie rozumie, ze każda cementownia, huta, fabryka zamknięta w UE powoduje ze taka sama cementownia, huta, fabryka powstaje w Azji, gdzie nie podlega żadnym normom ochrony środowiska. Ta sama tona stali zostanie najpierw wyprodukowana w Tajlandii, potem przewieziona statkiem pół świata na najgorszym typie ropy, pieniądze wypłyną z UE, ludzie pójdą na zasiłki... a smród i CO2 w jeszcze większej ilości trafią do atmosfery.... i tez przylecą do Europy. Rosja, Chiny, USA -lubią to.

 • senseiek

  Oceniono 16 razy 4

  Kto głosował przeciwko, nie jest żadnym patriotą, tylko idiotą. Globalne ocieplenie dotknie każdego człowieka w kraju nie ważne czy jest z jednej strony politycznej czy z drugiej. Jedni chcą walczyć z globalnym ociepleniem, drudzy chcą utrzymać status quo i dalej niszczyć planetę, i niszczyć kraje w których mieszkają.. Na początek: niszczenie rolnictwa spowodowane suszami co roku. Rolnictwo przynosi Polsce wielomiliardowe dochody z eksportu. Rolnictwo wpadnie w kłopoty, to i skończą się pieniądze z eksportu, a żywność dla polaków stanie się niebotycznie droga.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 8 razy 4

  PiSowskie ściérwo ciągnie Polskę w przepaść.

 • ahoj12

  Oceniono 8 razy 4

  Walczymy z ociepleniem klimatu ,a obok sponsorowany artykuł z gali na żywo
  „Wybieramy samochód roku”

 • 600ps

  Oceniono 10 razy 4

  Czy ktos sie spodziewal ze partia pis zaglosuje za rezolucja ws. kryzysu klimatycznego. To bylo pewne ze odpady wiejskie (pis) beda glosowac przeciwko przeciez ich rozwuj umyslowy jest na poziomie ludzi zyjacych w XVIII wieku.

 • Ja Krol

  Oceniono 10 razy 4

  Niestety, po raz kolejny okazało się że większość polskich Polaków lub lepiej eurooslow to kompletne dzbany. Nie tylko z pis_du ale i Z Po i lewicy.

 • kotmiki

  Oceniono 3 razy 3

  PiS zapluty karzeł reakcji,polscy katofaszyści

 • an_w_0

  Oceniono 5 razy 3

  Będę czekał na artykuł z którego dowiem się dlaczego nasi eurodeputowani tak głosowali, tzn. przeciw i wstrzymali się. Jednak pewnie nie doczekam się a szkoda. Mam już dawno "z górki" więc skutki ocieplenia mnie nie dotkną ale co wnukami, prawnukami etc.? Politycy żarty sobie robią naszym kosztem.

 • drbob20

  Oceniono 7 razy 3

  PiS-dy+ tepe smierdzace polactwo: Adam Bielan, Joachim Brudziński, Ryszard Czarnecki, Anna Fotyga, Patryk Jaki, Krzysztof Jurgiel, Karol Karski, Beata Kempa, Izabela Kloc, Joanna Kopcińska, Zdzisław Krasnodębski, Elżbieta Kruk, Zbigniew Kuźmiuk, Beata Mazurek, Andżelika Możdżanowska, Tomasz Poręba, Elżbieta Rafalska, Bogdan Rzońca, Jacek Saryusz-Wolski, Beata Szydło, Grzegorz Tobiszowski, Jadwiga Wiśniewska, Witold Waszczykowski, Anna Zalewska, Kosma Złotowski.

 • krakman81

  Oceniono 9 razy 3

  Bo jak jesteś za PiS, to musisz: a) nie wierzyć w globalne ocieplenie b) wierzyć w zamach smoleński i inne teorie spiskowe c) być przeciwko LGBT, żydom, wegetarianom, rowerzystom, zwierzętom i lewactwu. d) bezwzględnym obrońcą zmutowanych płodów ludzkich, e)... f) .... z) etc. Nie możesz sobie pomyśleć, nie możesz sobie wyrobić własnego zdania i wybrać np. niektórych podpunktów np. być za zakazem aborcji, ale uznać globalne ocieplenie, albo np. nie wierzyć w zamach Smoleński, ale być przeciw LGBT, albo ogólnie mieć inny światopogląd. Wybrańcy PiS mają taki swój zestaw przykazań, w które trzeba ślepo wierzyć, i głosić wszem i wobec.

 • gznj0b

  Oceniono 3 razy 3

  Po co klimatyczny stan wyjatkowy? W przypadku stanu wyjątkowego rząd ma prawo do wydawania rozporządzeń nadzwyczajnych i uchylenia praw obywatelskich.

  O to w tym wszystkim chodzi. Wolność wypowiedzi, wolność zgromadzeń, prawo do demonstracji, ochrona rodziny, nienaruszalność domu.

  Jeśli dodamy do tego jeszcze większe wpływy z podatków, tym lepiej.

 • gerardpolak2

  Oceniono 9 razy 3

  ciemniaki zawsze zostaną ciemniakami..... pewnie rówmnież wierzą, że Ziemia jest płaska.

 • marywil2012

  Oceniono 3 razy 3

  to oczywiste, to od pana boga przecież tylko zależy, jaka będzie pogoda wciągu dnia. więc można sobie wymodlić co się chce. Np. pis chce sprowadzić katastrofę na zepsuty zachód i oto p.bóg proszę podtapia zły zachód. więc po co głosować za?

 • hefajstos1

  Oceniono 9 razy 3

  Pisowski beton przeciw .

 • myczyoni

  Oceniono 9 razy 3

  Czekam niecierpliwie aż Franciszek wprowadzi grzechy przeciwko środowisku naturalnemu.
  I co wówczas zrobią katolicy ?
  Buahaha

 • wojciech6j

  Oceniono 4 razy 2

  ZSRR bis w natarciu

 • szwampuch58

  Oceniono 8 razy 2

  Jestem dumny z tych rodakow:Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Ewa Kopacz, Włodzimierz Cimoszewicz, Robert Biedroń i Sylwia Spurek ......jeszcze na zadupiu Europy nie wszyscy ocipieli!!!!

 • aramisrobi

  Oceniono 4 razy 2

  Posłuchajcie PISdruciki . Zielona energia ma być na zachodzie dotowana . To gdzie sprzedamy swoje produkty produkowane z energii z węgla . Pisdrut to PISdrut i tyle

 • jego-wysokosc

  Oceniono 6 razy 2

  Mamy węgla na 200 lat i nie zostawimy ani grudki. Wykopiemy i spalimy go do końca. Xuj z klimatem i zdrowiem naszych dzieci.
  To mówiłem ja, malinowy anżej.

 • ko_mentator

  Oceniono 4 razy 2

  Proponuję wątpiącym przeczytać ten artykuł:
  www.theguardian.com/environment/2019/nov/27/climate-emergency-world-may-have-crossed-tipping-points

 • dlugi48

  Oceniono 1 raz 1

  Podjęli rezolucję i git. Powinni jeszcze podjąć rezolucję, by wszyscy byli piękni, zdrowi i bogaci. Powinni się zająć zanieczyszczeniem środowiska a nie rzeczami, na które człowiek nie ma wpływu. Powinni zakazać produkowania rzeczy jednorazowego użytku i z założenia psujących się zaraz po okresie gwarancji. Powinni zakazać reklamowania rzeczy posiadających nikomu niepotrzebne wodotryski, tylko po to, by kupowano nową wersję. To sztucznie napędzana konsumpcja degraduje środowisko. Powinni zakazać produkowania takich rzeczy, jak żarówki energooszczędne, ponieważ może są energooszczędne w czasie eksploatacji, ale ich produkcja nie jest energooszczędna i zanieczyszcza środowisko bardziej niż żarówek tradycyjnych. Powinno się zaniechać produkcji samochodów elektrycznych, do czasu wynalezienia ekologicznych technologii źródeł zasilania. Zakazano darmowego dołączania do zakupów plastykowych toreb jednorazowych, ale butelki zawierające o wiele więcej plastyku nadal służą do napojów. Ty trzeba pójść po rozum do pustych łbów, a nie podejmować głupie rezolucje, które prowadzą do ruszania z motyką na Słońce. Nie mamy praktycznie żadnego wpływu na klimat i co byśmy nie robili, klimat i tak się będzie zmieniał, jak się zmieniał, gdy ludzi nie było jeszcze na Ziemi.

 • nowyemeryt

  Oceniono 1 raz 1

  30 lat to wystarczający okres czasu na transformację w energetyce,
  odejście od węgla oraz edukacja i propagowanie samoograniczeń
  społeczeństw w konsumpcji.

 • ireksz

  Oceniono 9 razy 1

  pisowskie kretyny! im tylko wongiel i wongie ... 200 lat wongla

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX