Komentarze (84)
Zaloguj się
 • drakaina

  Oceniono 49 razy 35

  Wow. Żyję nie tylko bez tych aplikacji (ba, nie widzę potrzeby ich posiadania, olx mogę odpalić z przeglądarki, a reszty w ogóle nie potrzebuję), ale i bez androida... Czy według autora tego artykułu nie istnieję?

 • mcwidack

  Oceniono 39 razy 29

  co z wami ludzie? kompletnie was pogięło redaktorki z gimbazy?... bez koła fortuny nie można żyć? Bez aplikacji od hamburgerów? Poważnie? .. ile wy macie lat? Na szczęście jutro ostatni dzień abonamentu... nie dziwcie się, że tracicie czytelników.

 • jarenty_p

  Oceniono 35 razy 25

  1.Google Maps
  2. Bank online
  3. Strava
  4. Jak dojadę
  5. Audioteka
  6. Facebook
  7. Instagram
  8. Netflix
  9. Aparat
  10. Telefon

 • moulinne

  Oceniono 20 razy 18

  Cały wasz product placement poszedł w (...). Nie mam i nie zamierzam korzystać z żadnej z tych aplikacji. Część z nich jest zupełnie bezużyteczna, część zbędna, a część ma lepsze odpowiedniki.

 • Wlodzimierz Krzysztofik

  Oceniono 28 razy 12

  Nie mam ŻADNEJ z tych aplikacji i nie narzekam. Żeby nie było, to jestem zawodowym inżynierem informatykiem. Właściwie to poza funkcją telefonu i sms nic innego w smartfonie na co dzień nie jest mi potrzebne. Od święta, czyli na wakacjach i wyjazdach używam map offline i czasem aparatu. Przykro mi, ale smartfony i te "aplikacje" to kompletnie bezsensowne urządzenia.

 • Wiesiek Sobon

  Oceniono 16 razy 10

  Jakos mozna bez tego zyc,nie mam zadnych aplikacji spolecznosciowych ,i jeszcze nie umarlem,pewnie wlasciciel tego tekstu mj takie problemy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX