Urządzenie dla astmatyków, system identyfikacji zachowań w sieci, tłumaczenia i szkoła wyższa. Aulery 2014 rozdane. Oto najlepsze polskie firmy innowacyjne

SALESManago, MySpiroo, TurboTłumaczenia.pl i Akademia Leona Koźmińskiego - oto laureaci tegorocznych Aulerów - nagród dla najlepszych firm innowacyjnych i instytucji promujących przedsiębiorczość. Aulery wręczono podczas konferencji WARP w Centrum Konferencyjnym Muranów.
- Za konsekwentne budowanie biznesu oraz tworzenie narzędzia europejskiego formatu.

Auler otrzymuje SALESManago - mówi Art Kurasiński, pomysłodawca konferencji. SALESManago oferuje narzędzia do identyfikacji osób wchodzących na stronę internetową danej firmy. Dzięki temu można monitorować zachowania w sieci klientów. Firma buduje unikalne profile konkretnych osób w bazach klientów. To dzięki takim rozwiązaniom dostajemy spersonalizowane oferty od firm.

MySpiroo

- Za zbudowanie narzędzia pomagającego w prawdziwych zmaganiach pacjenta z chorobą. Aulera otrzymuje MySpiroo - kontynuuje Kurasiński. MySpiroo pozwala na analizę stanu zdrowia chorych na astmę za pomocą niewielkiego urządzenia podłączanego do smartfona. - To małe urządzenie doczepiane do smartfona, badające strumień wydychanego powietrza po to, żeby stwierdzić problemy z astmą (a tak naprawdę przewidzieć nadejście ataku astmy). Problem realny, dotykający ponad 300 milionów osób na całym świecie. Kluczowym dla osób dotkniętych tą chorobą jest stałe badanie się - mówi w rozmowie z nami Art Kurasiński.

TurboTłumaczenia.pl i Akademia Leona Koźmińskiego

"Za stworzenie użytecznego narzędzia wspomagającego i łączącego środowisko tłumaczy i ich klientów Aulera otrzymuje TurboTłumaczenia.pl".

- Za wybitne wsparcie udzielane różnym środowiskom i inicjatywom krzewiącym przedsiębiorczość technologiczną w Polsce Aulera otrzymuje Akademia Leona Koźmińskiego.

Aulery są nagrodami przyznawanymi cyklicznie od 2009 roku. Aulery to coroczne wyróżnienia dla młodych firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Statuetki są przyznawane przez międzynarodowe jury złożone z praktyków i inwestorów. To nagrody stworzone przez Aulę Polską - najstarszą aktywną inicjatywę barcampową w Polsce.

Pieniądze.gazeta.pl - polub nas na Facebooku >>>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (6)
Urządzenie dla astmatyków, system identyfikacji zachowań w sieci, tłumaczenia i szkoła wyższa. Aulery 2014 rozdane. Oto najlepsze polskie firmy innowacyjne
Zaloguj się
 • Anna Ryś

  Oceniono 1 raz 1

  Dziękujemy i zapraszamy na www.TurboTlumaczenia.pl :)

  Nie wszyscy tłumacze są z nami od samego początku, dlatego - jak ktoś zauważył - przetłumaczyli dla nas zaledwie kilkadziesiąt (a czasami i kilkanaście) stron, ale zapewniamy, że są doświadczonymi profesjonalistami i zanim dołączyli do grona naszych tłumaczy, ich doświadczenie i umiejętności zostały dokładnie zweryfikowane, a także są weryfikowane na bieżąco. Tłumaczą szybko, sprawnie i starannie.

  Ale nie wierzcie mi na słowo, tylko spróbujcie sami :). Najlepiej ze zniżką 10%, do wpisania w podsumowaniu zamówienia: AULERY2014 .

 • monbelllu

  Oceniono 1 raz 1

  Koźmiński zamiast utrzymać poziom nauczania to wziął się za zbieranie nagród. A szkoda, bo poziom mieli całkiem niezły zanim uzyskali te wszystkie certyfikaty.

 • kingaps

  Oceniono 3 razy 1

  Właśnie zajrzałem na nagrodzoną stronę TurboTlumaczenia.pl. Szok ! Moje ew. zlecenie będzie tłumaczyć osoba z dorobkiem 140.000 przetłumaczony znaków. To jest ok. 80 stron.
  To jest profesjonalny tłumacz ? Nie dziękuję !

 • Piotr Bajtała

  Oceniono 1 raz -1

  Tymczasem MySpiroo, walczy w międzynarodowym konkursie The Summit,
  każdy głos sie przyda, bo to fajne urządzenie: thesummit.co/kilimanjaro/nominees-alpha#entry-368

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX