TVN i T-Mobile Polska strategicznymi partnerami. Wkrótce uruchomią nowy serwis

TVN i T-Mobile Polska zawarły strategiczne partnerstwo i wspólnie uruchomią w najbliższym czasie nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) Strefa T-Mobile, działający pod marką Player i oferowany wszystkim obecnym i nowym klientom indywidualnym T-Mobile, podały spółki we wspólnym komunikacie.
"Strefa T-Mobile działająca w ramach usługi Player po raz pierwszy w historii zaoferuje dostęp na żywo do flagowych programów TVN, możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie - a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo" - czytamy w komunikacie.

Serwis będzie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone oraz w wersji internetowej.

- Bardzo się cieszę z zawarcia partnerstwa strategicznego z T-Mobile Polska w celu dalszego rozwoju innowacji i najlepszych w swojej klasie usług. TVN Player z ponad 800 tys. zarejestrowanych użytkowników osiągnął w Polsce pozycję wiodącego serwisu wideo o charakterze rozrywkowym, a poprzez serwis Player dla klientów T-Mobile rozbudowuje zakres swoich usług, oferując popularne treści z Hollywood, jak również specjalną sekcję dla dzieci i dostęp do telewizji na żywo poprzez serwis SVOD - powiedział prezes TVN Markus Tellenbach, cytowany w komunikacie.

- W ciągu ostatnich czterech lat T-Mobile budował solidne fundamenty potrzebne do realizacji tej strategii: najlepszą sieć i najlepszą obsługę klienta. Dzięki temu dziś gotowi jesteśmy zaoferować - wraz z naszymi partnerami - tak innowacyjne produkty, jak usługi bankowe czy zarządzanie flotą pojazdów. Bardzo się cieszę, że wraz z TVN otworzymy wkrótce przed naszymi klientami drzwi do świata mobilnej rozrywki - powiedział cytowany w materiale Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny.

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługuje prawie 15,7 mln klientów. T-Mobile Polska obejmuje niemal 100 proc. populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad połowę populacji zasięgiem 4G LTE.

TVN to zintegrowana grupa medialna działająca w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna oraz cyfrowa płatna telewizja satelitarna. Nadaje 11 kanałów telewizyjnych, m.in.: TVN, TVN 7, TVN 24, TVN Turbo i TVN Style.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Pieniądze.gazeta.pl - polub nas na Facebooku >>>

Więcej o: