Już za kilka dni startuje XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Co ciekawego w tym roku?

W dniach 25-26 marca 2015 roku w hotelu Westin w Warszawie odbędzie się jedno z największych wydarzeń w sektorze telekomunikacyjno-mediowym: XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Towarzyszyć mu będzie Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. Jest to najważniejsze wydarzenie integrujące osoby z administracji centralnej i publicznej, regulatorów oraz kluczowych przedstawicieli branżowych firm.
Udział reprezentatywnego grona kluczowych przedstawicieli branż oraz administracji umożliwia holistyczne spojrzenie na branże telekomunikacyjną i mediów oraz zaprezentowanie jej w szerokim kontekście społecznym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem sektorów współpracujących - m.in. energetyki, bankowości i ubezpieczeń.

Konkurs Złotych i Kryształowych Anten ma na celu afirmację ludzi, którzy mieli istotny wpływ na rozwój telekomunikacji i mediów w Polsce, oraz wyróżnienie najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej.

Nagrody przyznawane są przez niezależną Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem prezesa Macieja Wituckiego, w skład której wchodzą m.in.: Elżbieta Polak (marszałek województwa lubuskiego), Juliusz Braun (TVP), Milan Zika (T-Mobile Polska) i Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio).

Podczas poprzedniej edycji Laureatami Konkursu zostali m.in. Zygmunt Solorz-Żak, przewodniczący rady nadzorczej Polkomtel, czy Michał Boni, Mmnister administracji i cyfryzacji w latach 2011-13.

Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten jest zwieńczeniem XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, które rokrocznie gromadzi przedstawicieli branż mających fundamentalny wpływ na rozwój sektora telekomunikacji i mediów. Spotkanie jest także doskonałą okazją do dyskusji na temat kierunku rozwoju branży na kilku płaszczyznach, pozwala na wspólne poszukiwanie modeli biznesowych jak i rozwój współpracy pomiędzy sektorami.

POLUB NAS


Więcej o: