Komentarze (83)
Alibaba - "chiński Amazon" - ma już w Polsce 5 mln użytkowników. A to dopiero początek
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • martus2014

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba pamiętać, że niestety ale na alibabie to masa oszustów jest, taki gold supplier to nic nie znaczy nie to jest super sprzedawca na allegro ( www.chinskiraport.pl/blog/czym-jest-alibaba-gold-supplier/ )

  Dużo bezpieczniej jest kupować na aliexpressie. Tam jest escrow i gwarancja otrzymania produktu, jest to serwis również alibaby!

 • Kajetan Markus

  0

  Tu naprawdę można kupić wile rzeczy znacznie taniej. Warto zwłaszcza rozejrzeć się za elektroniką. Dobrze jednak wiedzieć co i jak poradnikinwestowania .pl/2015/08/25/zakupy-na-chinskim-allegro/#comment-15095

 • kisvalo

  0

  Chiński szajs o egzotycznych nazwach i atrakcyjnych cenach. Coś dla Polaków i Turków...

 • pafcio1

  0

  Zrobiłem już około 100 tranzakcji na aliexpress, działają bardzo profesjonalnie, w razie problemów kontakt czy też zwrot pieniędzy w przeciągu 3 dni. Jednak trzeba uważać, ceny są niskie, produkt wygląda świetnie, wystawiasz pozytywny komentaż a tu nagle np. buty ścierają się po 2 miesiącach, tak samo z elektroniką, nagle się zawiesza. Ciągle kupuje na ali i niema na to patentu ażeby pominąć ryzyko, ale wstrzymuję się z komentarzami do czasu sprawdzenia towaru, czytajcie komentarze

 • majster_mundek

  Oceniono 2 razy 0

  Chińczycy nie wspierają górników

  www.wprost.pl/blogi/bartosz_marczuk/?B=3589

 • asmok6

  Oceniono 4 razy 0

  Tak, wiemy co to Alibaba i wiemy że to zupełnie co innego niż Amazon, więc się ogarnij pismaku i zamiast wstawiać do tekstu chwytliwe słowa klucze skoncentruj się na warstwie informacyjnej.

 • yemo1

  Oceniono 4 razy 0

  Jeśli ktoś chce się trochę dowiedzieć o zakupach z Chin polecam mikroblog: www.facebook.com/chinahandel1

 • starczypl

  Oceniono 5 razy -1

  standardowy komentarz od kupujących na Alibabie: "no feedback yet" ...
  czyli "atrakcyjna" oferta - głownie elektronika, kilkunastu - kilkudziesięciu Kupujących i zanim ostatni się zorientuje, po wpłynięciu kasy na konto sprzedający się zwija. Chiński standard.
  Starczy sprawdzić

 • kamilkka30

  Oceniono 11 razy -1

  Śmiem twierdzić, że nadal jest ich 2,3 mln...

  Czytam Wybiórczą, Onet, czasami WP, z powyższych obliczeń wynika, że platformy internetowe mają łącznie 3 użytkowników...

 • tonieemail

  Oceniono 2 razy -2

  zgadza się jest ryzyko zepsucia sprzętu , dołożenia cła i vat (choć z tymi opłatami to nie jest tak że od każdego towaru, uzależnione jest od rodzaju i wysokości zdeklarowanej kwoty).
  Parę rzeczy kupiłem u chińczyka, jak na razie jest ok. Towar który w PL w najtańszej opcji był po 220 pln tam kupiłem po 150 pln. Oczywiście trzeba kupować z głową i też sprawdzać "opinie".

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 5 razy -3

  Jest wciąż masa ofert podróbek lepszych albo gorszych, najśmieszniejsze jest, że na alibabie nie kupisz nic bo chcą zapłaty wester union, a na serwisie gdzie mozna kupić 1 szt są oferty np. 100szt. znanych perfum-ale podróbka-z dostawą oczywiście 22 dolary za buteleczkę-to bzdura-lepiej kupić za to oryginał 30ml, bo te ich "perfumy" obok oryginału nawet nie stały. Zresztą wielu ludziom wystarczyłoby kupić sobie w Polsce, właśnie na allegro i właśnie bardzo tanio Bionsen w kryształach, bo to jest podstawa, chociaż nikt tego nie zna a w sklepach brak, a z perfumowanych to wystarcza perfumowane body spray jak Charlie-duży wybór zapachów, a ceny oryginałów na allegro są mniej niż połowa cen w sklepie tradycyjnym w Polsce:P

 • yemo1

  Oceniono 6 razy -4

  Znajdzie sobie na facebook'u mikroblog chinahandel trochę się można dowiedzieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX