Cinkciarz.pl podpisuje umowę z Chicago Bulls. Jako pierwsza firma z Europy

Cinkciarz.pl podpisał umowę sponsorską z drużyną Chicago Bulls. - To historyczne wydarzenie dla polskiego biznesu - mówił Marcin Pióro, prezes Cinkciarz.pl.
Umowa Cinkciarz.pl i Byków to pierwszy globalny kontrakt obu firm. Tym samym polski kantor internetowy otrzyma prawo do pojawiania się na elektronicznych bandach przy parkiecie, ekranach na koszu czy reklamy wideo przed meczami i w aplikacji mobilnej.

- Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia sił z branżowym liderem w celu zaangażowania fanów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie - powiedział Michael Reinsdorf, dyrektor Chicago Bulls.Marcin Pióro z Cinkciarz.pl nie był dłużny. - Jesteśmy pierwszą europejską firmą, która współpracuje z Bykami. Zespołem, który reprezentuje amerykańską historię. Ta drużyna jest symbolem sukcesu i sportowego ducha walki - mówił.Oprócz umowy sponsorskiej obie strony stworzą również program szkoleniowy dla dzieci i młodzieży polonijnej w Chicago, największego skupiska rodaków poza granicami Polski.

Cinkciarz.pl otwiera się w Stanach

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że polska firma otwiera w Stanach swojego klona - internetowy kantor Conotoxia. Spółka będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut. Cinkciarz.pl oraz Conotoxia będą funkcjonować równolegle. Łączą je założenia strategiczne i komunikacyjne. Nie zmieni się identyfikacja wizualna. Logo, kolorystyka i układ graficzny pozostają identyczne.

Cinkciarz.pl to największy serwis internetowych kantorów w Polsce, który działa od 2010 r.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o:
Komentarze (75)
Cinkciarz.pl podpisuje umowę z Chicago Bulls. Jako pierwsza firma z Europy
Zaloguj się
 • rash-omon

  Oceniono 15 razy 11

  A jest takie piękne ujęcie z Komorowskim trzymającym koszulkę stroną Bull . Dlaczego gazeta nie pokaże tego pięknego ujęcia człowieka roku ?

 • clamcay

  Oceniono 16 razy 10

  Bronisław "bull" Komorowski
  kurtyna!

 • domix

  Oceniono 9 razy 9

  żenada... po prostu bul...

 • kkes

  Oceniono 10 razy 8

  chicago bul
  niezalezna.pl/uploads/still2015/715991444065905.jpg

  PS. I to to było prezydentem RP

 • natenczas_wojski

  Oceniono 14 razy 8

  "cinkciarz" dla ludzi po 40-stce kojarzy się źle; cwaniak, kanciarz, spryciarz (negatywny), trochę pożyteczny pod Pewexem, dobrze zarabiający leń. Ale wiadomo było że każdy cinkciarz współpracował z SB i tylko to dawało mu glejt na tą robotę.
  Komorowski i Wałęsa pamiętają te czasy. Obaj się sprzedali. Następne pieniądze odpływają za granicę.

 • hejter_i_syn

  Oceniono 12 razy 8

  Bul dostał swoją koszulkę :DDDDD ://pbs.twimg.com/media/CQkVtt3WwAADP3w.jpg:large

 • frank.west

  Oceniono 7 razy 7

  Ani słowa o Bronku i Bolku? Nie wiem czego się spodziewałem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX