Mężczyźni wolą zakupy w sieci, kobiety sklepowe wyprzedaże. Gdzie szukamy najniższych cen? [WYKRES DNIA]

Blisko 40 proc. badanych wskazało, że w ogóle nie szuka specjalnych ofert w sklepach. Łowcy okazji natomiast najczęściej wybierają wyprzedaże w sklepach - to wynika z badania przeprowadzonego przez Deutsche Bank. Najrzadziej korzystamy z zakupów grupowych.
Deutsche Bank sprawdził, jakie rzeczy mają dla nas znaczenie przy robieniu zakupów. Najwięcej ankietowanych wskazało, że najważniejsze jest kupowanie dokładnie tego, co jest potrzebne. To jest także powodem, dla których tak wiele osób w ogóle nie szuka cenowych okazji.

Okazji zakupowych najchętniej szukamy na sklepowych wyprzedażach. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Więcej panów jednak łowi okazje w sklepach i na aukcjach internetowych. A Wy gdzie szukacie najniższych cen?Korzystasz z wersji mobilnej i nie widzisz wykresu? Znajdziesz go tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Gdzie najczęściej szukasz okazji zakupowych?
Więcej o:
Komentarze (5)
Mężczyźni wolą zakupy w sieci, kobiety sklepowe wyprzedaże. Gdzie szukamy najniższych cen? [WYKRES DNIA]
Zaloguj się
 • Karolina Kaczmarek

  Oceniono 2 razy 2

  Redaktor zapomniał dodać, że w sumie w ankiecie wzięło udział 137% badanych...

 • zofixy

  0

  Jestem kobietą i tak jak wynika z badania też wolę polować na okazje i kupować w tradycyjnych sklepach;) Mogą dotknąć, przymierzyć i nie muszę czekać na przesyłkę. Często sprawdzam oferty na Okazjum.pl - mogę z domu posprawdzać oferty i jechać od razu tam gdzie najtaniej

 • zofixy

  0

  Jestem kobietą i tak jak wynika z badania też wolę polować na okazje i kupować w tradycyjnych sklepach;) Mogą dotknąć, przymierzyć i nie muszę czekać na przesyłkę. Często sprawdzam oferty na Okazjum.pl - mogę z domu posprawdzać oferty i jechać od razu tam gdzie najtaniej.

 • dziennikarzbezpracy

  Oceniono 4 razy 0

  Czas z kobietą łażąca po sklepach na wyprzedażach może wykorzystać, szukając... nowej kobiety. Proponuje wszystkim rozejrzeć się wtedy, która zakupy robia na szybko i czas spedzicie pożytecznie ;)

  *
  Chcesz coś kupić? Sprawdź to najpierw na cosiepsuje.com/

 • sancta.sedes

  0

  nic ten artykuł nie mówi. androny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX