Jutro nie zapłacisz za przesyłkę w ponad 2,5 tys. sklepów internetowych

Amerykanie mają Cyber Monday, a w Polsce organizuje się Dzień Darmowej Dostawy. 2 grudnia w 2550 sklepach internetowych będzie można zrobić zakupy bez konieczności płacenia za przesyłkę. To już czwarty raz.
Po Święcie Dziękczynienia Amerykanie wpadają w szał zakupów świątecznych. W USA organizuje się Black Friday, czyli czarny piątek, kiedy w sklepach są bardzo duże obniżki na m.in. zabawki, ubrania i kosmetyki, oraz Cyber Monday - dzień przecen na sprzęt elektroniczny.

W Polsce także rusza świąteczna gorączka zakupów. Już jutro w 2550 sklepach internetowych będzie można zamówić prezenty bez opłaty za przesyłkę. Zazwyczaj zwolnienie z opłaty za przesłanie zamówienia jest uzależnione od jego kwoty, a w wielu przypadkach darmowa wysyłka w ogóle nie jest możliwa. Dzień Darmowej Dostawy jest więc szansą na spore oszczędności.

Padnie rekord?

W akcji biorą udział takie sklepy jak Ryłko, Ochnik, Neo24, Diverse, Komputronik czy Vistula (pełna lista sklepów znajduje się na stronie internetowej <b>Dnia Darmowej Dostawy>.

Dzień Darmowej Dostawy cieszy się sporym zainteresowaniem. W ankiecie przeprowadzonej w sklepach, które zaoferowały darmową dostawę w 2013 r., prawie
80 proc. z nich zanotowało zwiększoną liczbę zamówień w porównaniu do średniej z listopada. Ponadto aż 30 proc. sklepów odnotowało więcej niż 100 proc. wzrostu sprzedaży w dniu akcji.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

POLUB NAS


Więcej o: