Jest praca marzeń. 100 tys. zł za podróżowanie harleyem po Europie

Harley-Davidson oferuje pracę marzeń. Dwumiesięczna wyprawa motocyklowa po całej Europie i pensja 25 tys. euro. Jedyny obowiązek - opisywanie przygód na blogu.
Harley-Davidson organizuje niezwykłą wyprawę i czeka na zgłoszenia motocyklowych zapaleńców. Wybraniec, który przez dwa miesiące będzie przemierzał europejskie szlaki i dokumentował swoją podróż, dostanie 25 tys. euro i motocykl harley-davidson street glide. Jego podróż życia rozpocznie się 25 maja. Uwaga - ogłoszenie jest wciąż aktualne.

Obowiązki?

Jakie obowiązki czekają szczęśliwca, którego wybierze firma? Przez dwa miesiące będzie przemierzał europejskie drogi w poszukiwaniu najciekawszych tras na starym kontynencie. Całą podróż będzie dokumentował i opisywał swoją przygodę na blogu i w mediach społecznościowych.

Co dostanie w zamian? Harley-Davidson pokryje wszystkie koszty i dodatkowo za dwa miesiące podróżowania po Europie wypłaci pensję 25 tys. euro (ok. 100 tys. zł). Ponadto po zakończeniu kampanii jej uczestnik będzie mógł zatrzymać wspomniany motocykl.

Oczywiście są i wymagania, aczkolwiek niezbyt wyśrubowane: uczestnik musi mieć więcej niż 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim, posiadać paszport jednego z krajów Unii Europejskiej i prawo jazdy na motocykl od co najmniej trzech lat oraz być gotowym uczestniczyć we wszelkich akcjach promocyjnych firmy między kwietniem a wrześniem.

Miesiąc na zgłoszenie

Brzmi ciekawie? Harley-Davidson przyjmuje zgłoszenia do 20 marca na tej stronie. Czego oczekuje na wstępie? Jak to zazwyczaj bywa, musisz napisać, dlaczego chcesz dostać tę pracę i dlaczego właśnie ty jesteś idealnym kandydatem. Oprócz tego firma czeka na opis twojej wymarzonej trasy motocyklowej po Europie.

Firma zaznacza, że zainteresowanie ofertą może być tak duże, że nie uda się zapoznać ze wszystkimi aplikacjami. Ci, którym się nie powiedzie, być może będą zainteresowani tą pracą - zdecydowanie gorzej płatną, ale też o wiele spokojniejszą.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (16)
Jest praca marzeń. 100 tys. zł za podróżowanie harleyem po Europie
Zaloguj się
 • luzuj

  Oceniono 28 razy 16

  to za podróżowanie Harleyem muszą już za to płacić...

 • his_dudeness

  Oceniono 36 razy 16

  W Polsce zgłosi im się masa cwaniaczków-grafomanów, większość bez uprawnień na motocykle :)

 • fakit.pl

  Oceniono 23 razy 13

  Eeee, pewnie na śmieciową umowę...

  FAK!T

 • jorg_1980

  Oceniono 13 razy 11

  Praca w delegacji to żadne marzenie

 • zet_over

  Oceniono 9 razy 7

  fajna akcja, trzymam kciuki za fanów Harleya, ja poczekam na ofertę polskiego Junaka! :)

 • Wirsitz Miau

  Oceniono 6 razy 4

  Znając polskie krytertia to juz ten szczęśliwiec jest wybrany bez konkursu, zatem nie zamierzam nawet o te posadkę aplikować choc Harleyem jezdze okazyjnie.

 • Adam Stanisław

  Oceniono 3 razy 3

  Tak,proszę dzwonić do mnie - ja tę pracę przyjmuję mój tel.+48600142691

 • Wirsitz Miau

  Oceniono 7 razy 3

  Buhahah czyli szczęśliwiec jest juz znany, bo w polsce takie prace dostaje sie poza "konkursem" - faktycznie tylko oszołom o to zaaplikuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX