Co mówisz, a co tak NAPRAWDĘ słyszy pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej

Boisz się, że powiesz coś "nie tak" podczas rozmowy o pracę? A może uważasz, że zawsze warto być pewnym siebie? Zobacz, co mówisz podczas rekrutacji, a co słyszy pracodawca.
- Przepraszam za spóźnienie, były straszne korki - to nie najlepszy początek rozmowy o pracę. Poprosiliśmy Agatę Kinasiewicz z Gazetapraca.pl i Joannę Bednarek, szefową działu HR w Agorze, o podpowiedzi i sugestie dotyczące tego, jak zachowują się kandydaci do pracy na rozmowach kwalifikacyjnych. Okazuje się bowiem, że rekruterzy i przyszli pracodawcy zupełnie inaczej rozumieją to, co im mówimy, gdy posadę chcemy dostać.

Czego unikać, żeby rozmowa rekrutacyjna była udana? Odpowiedź na GazetaPraca.pl >>>

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWięcej o:
Komentarze (48)
Co mówisz, a co tak NAPRAWDĘ słyszy pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej
Zaloguj się
 • pamejudd

  Oceniono 466 razy 400

  Rekruterzy to z reguły takie przedłużenie czajnika czy ekspresu do kawy w biurze. Łatają dziury w ego, wmawiając sobie i innym że potrafią oceniać ludzi za pomocą tajemnej wiedzy w zakresie "mowy ciała" czy bzdurnych pseudotestów. Zbiera mi się na wymioty, muszę zamknąć tę zakładkę...

 • alt-stettin

  Oceniono 286 razy 268

  "Mam w dupie was i waszą firmę - dajcie mi pieniądze, a będę robił to co do mnie należy". :P

 • czujny_jak_pies_podwojny

  Oceniono 226 razy 210

  czy tak rozmawiają ludzie przychodzący do gazeta.pl czy wymysliliście to wczoraj przy browarze?

 • Ku Ba

  Oceniono 100 razy 92

  Gazeta się stała serwisem komediowym i to już nie ma znaczenia do jakiego działu zajrzeć.

 • zyxiryxi ciachmach

  Oceniono 86 razy 74

  Natalia , bardzo lubię twój program "Daleko od miasta" , prowadzony bez aktorzenia i mizdrzenia się prezenterki jak to ma miejsce w 90% takich produkcji. Dlatego nie dawaj wciągać się w tego typu sztuczne, nieprawdziwe , wydumane pseudo produkcje. Przecież nawet ty nie wierzysz , że ktokolwiek tak zachowuje się na rozmowie kwalifikacyjnej.

 • wino0000006

  Oceniono 154 razy 64

  Jak przychodzę na rozmowę o pracę to JA pytam co firma może mi zaoferować i dlaczego mam zrezygnować z poprzedniego miejsca zatrudnienia.

 • heniekkolowrotek

  Oceniono 69 razy 59

  Jak firma ma problemy finansowe to pierwsi w kolejce do wywalenia są "specjaliści" z HR i wszelkiego typu "rekruterzy". Nawet sprzątaczka ma większą wartość - bo każdy widzi, czy biuro jest posprzątane czy nie. A rezultatu pracy tych darmozjadów nikt nigdy nie widział.

 • frodozbagien

  Oceniono 71 razy 57

  kabaret, bo z rzeczywistością nie ma to za wiele wspólnego. Wstyd, Gazeto!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX