Jest robota dla członka zarządu. Wymagania: studia i pięć lat jakiejkolwiek pracy. Pensja: 20 tys. zł

Ukończone studia wyższe, pięcioletni staż pracy i pełna zdolność do czynności prawnych. Tego wymaga się od kandydatów na członka zarządu agencji rządowej. Pensja... 20 tys. zł brutto.
Szukasz dobrze płatnej pracy? To już ostatni moment na zgłoszenie swojej kandydatury do Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Agencja szuka dwóch członków zarządu: do spraw ekonomiczno-finansowych oraz do spraw strategii. Termin nadsyłania zgłoszeń mija dziś o godz. 17.

Jakie są wymagania wobec kandydatów? Niezbyt wysokie. Ukończone studia wyższe, pięcioletni staż pracy (jakiejkolwiek), pełna zdolność do czynności prawnych oraz praktyczna znajomość zagadnień związanych z organizacją i zarządzaniem spółkami prawa handlowego. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych mile widziane, lecz niewymagane. Dodatkowo premiowana będzie również biegła znajomość języka angielskiego i wiedza o zakresie działalności PAIiIZ.

Szczęściarz, który pozytywnie przejdzie rekrutację na jedno z dwóch stanowisk, może liczyć na bardzo sympatyczną pensję. Ze sprawozdania finansowego za 2014 r. wynika, że średnie wynagrodzenie członków zarządu PAIiIZ wynosiło wówczas 20,6 tys. zł brutto miesięcznie.

Pełna treść ogłoszeń znajduje się tutaj.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych to agencja rządowa podległa Ministerstwu Gospodarki. Do jej głównych zadań należy zachęcanie zagranicznych przedsiębiorców do inwestowania w Polsce, pomoc przy wyszukiwaniu atrakcyjnych lokalizacji dla inwestycji, obsługa projektów inwestycyjnych zagranicznych przedsiębiorców oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Polski i promocja polskich produktów na świecie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWięcej o:
Komentarze (83)
Jest robota dla członka zarządu. Wymagania: studia i pięć lat jakiejkolwiek pracy. Pensja: 20 tys. zł
Zaloguj się
 • div.pandora

  Oceniono 32 razy 26

  Zapomnieli dodać "członek PSL" i wszystko było by jasne panie Piechociński.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 17 razy 13

  Niestety nie należę do PSL

 • hefajstos1

  Oceniono 11 razy 11

  Czy ktokolwiek wierzy , że to jest uczciwy konkurs? Przyszły członek zarządu już dawno wybrany inamaszczony . Konkurs jest dla naiwnych.

 • mietekkowalski

  Oceniono 14 razy 10

  Znając rzeczywistość, wygra koleś z PSL-u, na drugim roku studiów, ale rokujący, bez stażu pracy, ale z 5-letnim zapałem.

 • onduma

  Oceniono 15 razy 9

  Warunki dla znajomych , rodzinki i kolesiow partyjnych

 • resident_troll

  Oceniono 15 razy 9

  Oferta ewidentnie przygotowana pod jakiegoś "swojaka" o mocno ograniczonych kompetencjach.
  Niestety nepotyzm i kolesiostwo mają się tu coraz lepiej.

 • dejtrejder

  Oceniono 8 razy 8

  Takie ogłoszenia to tylko formalność. Odpowiedni pociotek już ma miejsce zaklepane :)

 • sqlap72

  Oceniono 12 razy 8

  Wymagania napisane pod konkretnych protegowanych. Oni już wiedzą, że zostaną przyjęci, pozostali naiwniacy okażą się pechowcami. A pechowców przecież nigdzie nie potrzeba, bo nieszczęście przynoszą. .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX