Komentarze (63)
Koniec taniego tankowania? Arabia Saudyjska dogadała się z Rosją i zamrożą wydobycie ropy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • arara barara

  Oceniono 2 razy 2

  I oczywiście nasze koncerny paliwowe zapobiegawczo podniosą ceny paliw już jutro. Choć uprzednio w żółwim tempie spadające ceny tłumaczyli inercją cen kontraktowych...
  Ach ten pokrętny kapitalizm...
  A tak z innej beczki - nazwać nadmiar ropy na rynku kryzysem to jest raczej spore nadużycie. Z punktu klienta to jest złoty okres!

 • Anna Szwymer

  Oceniono 1 raz 1

  A Iran? kiedy zacznie wysyłać w świat swoja ropę? To dla nich teraz wielka szansa na dobry zarobek.

 • adas_tornado

  Oceniono 1 raz 1

  robią miejsce dla Iranu, to znaczy Rosja robi miejsce dla Iranu, bo Saudowie mają co chcieli, czyli rzucili Rosje na kolana...

 • komercyjny02

  Oceniono 1 raz 1

  Państwa wymienione w artykule nie mają aż tak dużego udziału w światowym wydobyciu, by móc dowolnie wpływać na ceny. Nawet jeśli będą one ściśle przestrzegać ustaleń (są powody, by w to wątpić), to ceny i tak raczej nie poszybują w górę.

 • badziewiak66

  Oceniono 7 razy 1

  To dla PiS bardzo niedobre wieści. Oznaczają koniec marzeń o amerykańskich bazach w Polsce. To już było wiadomo kiedy USA zaczęły się wycofywać w Syrii. Putin rozegrał to perfekcyjnie. Układ z Arabią Saudyjską oznacza totalną katastrofę dla Waszyngtonu. Koniec z planami inwazji lądowej w Syrii, to koniec ISIS. To dla świata bardzo dobre wiadomości , tyle że trzeba za nie zapłacić na stacji paliw. Asad odzyskuje kontrolę nad państwem i jest duża szansa na ustabilizowanie sytuacji w regionie. Miotają się Turcy, których US-mani potraktowali jak zwykle traktują inne narody. Obiecali Erdoganowi złote góry , teraz Turcja dostanie w dupę do Rosji, starci miliardy latem i rząd Erdogana wyleci w powietrze. Dlatego ten wasal amerykański teraz knuje intrygę i próbuje sprowokować Grecję , aby odwrócić uwagę obywateli Turcji od swoich "dokonań". US-mani przekonują że może go wesprą pod warunkiem wywołania wojny z Grecją. W Waszyngtonie liczą na osłabienie Unii i na nowe pole do gry przeciwko Paryżowi i Berlinowi.

 • jan12121

  Oceniono 5 razy 1

  Ciekawe, co na to Teheran...

 • ciemna_strona_pluszu

  0

  Ropa kosztowała 120 dolarów za baryłkę płaciliśmy 5,5 za litr. Teraz kosztuje 30 dol za baryłkę płacimy 4 zł za litr, ale jak tylko skoczy z 30 do 60 to zapłacimy 8 zł bo w tzw międzyczasie skoczyły marże i urodziły się dodatkowe podatki.

 • lukask73

  0

  Kryzys? Jak już to El Dorado!

 • wwrr1

  Oceniono 2 razy 0

  no to aby patrzeć jak ceny na stacjach benzynowych będą zapindalać w górę.

 • wysokiej-klasy-specjalista

  Oceniono 2 razy 0

  ,,Koniec taniego tankowania? Arabia Saudyjska dogadała się z Rosją i zamrożą wydobycie ropy,, - to napisał geniusz z gewu w tytule. Natomiast w treści ,, Arabia Saudyjska jest główną przeszkodą w podniesieniu cen ropy. Saudowie chcą utrzymania niskich...,, Analizy gewu rodem z magla. Wiadomości są tak wiarygodne jak niedawny news z rzekomej instrukcji Watykanu dot. ukrywania pedofilii...

 • Pawel Rodzynek

  Oceniono 1 raz -1

  Nie szkodzi. Iran teraz będzie sprzedawać to co mają w "magazynach". w latach 70tych też tego probówali i się przejechali.

 • Jan Smith

  Oceniono 3 razy -1

  Po tej informacji zanim wyjadę z pracy ceny paliw na stacjach powinny skoczyć do góry. Bo w końcu będzie jakiś powód do podwyżki.

 • robert_live

  Oceniono 2 razy -2

  Jak ktoś tłumaczy "our nation" na polski, Panie Krzysztofie Miecugow i wszyscy inni niedouczeni na kursach językowych, to nie znaczy "nasz naród" ale "nasz kraj".

 • mag_

  Oceniono 2 razy -2

  Znaczy, że co? Mam już szykować wannę, bo taniej nie będzie?

 • kruk6666

  Oceniono 12 razy -4

  Saudowie zamrożą a Ruskie zwiększą wydobycie , to porozumienie potrwa jakieś 3 dni do tygodnia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX