Rzeczywistość vs reklama. Czy Mars naprawdę ma tyle karmelu, a przełamany Lion przypomina paszczę lwa?

19.09.2014 14:44
Czy Mars ma rzeczywiście tyle karmelu, a Lion przypomina paszczę lwa? To, że reklamy często mijają się z rzeczywistością wiedzą wszyscy. Ale jak daleko firmy mogą posunąć się w ich ubarwianiu? Sprawdziliśmy, jak bardzo reklamy znanych batonów są odmienne od rzeczywistości. Wynik jest zaskakujący.
Więcej o:
Komentarze (65)
Zaloguj się
 • mockturtle

  Oceniono 792 razy 712

  Widzę tylko różnicę pomiędzy profesjonalnie wykonanymi zdjęciami a amatorskim gównem. Proponuję autorowi tego materiału, by następnym razem, gdy będzie potrzebował zdjęcie paszportowe, zamiast do profesjonalisty, zrobił sobie samojebkę z telefonu - obowiązkowo w źle oświetlonym pomieszczeniu, i bez dotykania grzebienia czy szczotki przedtem. W końcu, rzeczywistość to rzeczywistość.

 • wiola2006

  Oceniono 351 razy 337

  a co, myśleliście, że Wam lew wyskoczy?

 • dra-h

  Oceniono 279 razy 257

  Co za idiota wpadł na pomysł żeby nagrać coś takiego? Też wstydziłbym się podpisać.

 • extrafresh

  Oceniono 133 razy 127

  *facepalm*

 • pkarasek

  Oceniono 99 razy 91

  O Boze... i ja za to place w piano... to zasluguje na pierwsza strone w faktoidzie...

 • anthar

  Oceniono 72 razy 64

  Po co powstał ten materiał, ktoś nie miał za cholerę pomysłu na temat, a chciał szybko zgarnąć pieniądze na imprezki weekendowe? Przecież jakichś specjalnych różnic nie widać, sednem jest jedynie sposób ujęcia. Jeśli chcecie pokazać różnice między reklamą a rzeczywistością, to nagrajcie syf jakim karmią w Maku.

 • super_maupa

  Oceniono 55 razy 55

  Zauważcie tylko, że ani w materiale, ani w podpisie nie ma słowa krytyki :) Wynik jest zaskakujący, bo być może spodziewali się, że reklamy będą odbiegać od rzeczywistości i tak nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX