Która pizza w dostawie jest najlepsza? Sprawdziliśmy to. Wynik był jednogłośny

Gazeta.pl
02.07.2015 15:44
Pizza jest miłością. Pizza jest życiem. Jeśli również uważacie się za wielbicieli tego typu posiłków, pewnie niejednokrotnie trafialiście na takie pizzerie, które sprawiały, że z rozczarowaniem patrzyliście na pudełko. Nasza redakcyjna drużyna sprawdziła, która margherita z popularnych sieciówek jest najsmaczniejsza. I wcale nie było to łatwe zadanie.

Justyna, Patrycja i Kamil dostali po 4 kawałki pizzy. Każdy z nich pochodził od innego dostawcy, ale nasi testerzy nie wiedzieli która firma jest odpowiedzialna za dany kawałek. Na końcu musieli wskazać, która (ich zdaniem) jest najsmaczniejsza - Telepizza, Domino's, Pizza Hut czy Dominium. Jaki był rezultat? Przekonajcie się sami.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • cenisz.dobre.dziennikarstwo

  Oceniono 34 razy 32

  Test pizzy robiony przez odwiecznych malkontentów. Ta za tłusta, ta pogięta, ta ma przypieczony ser, a tamta za mało sosu. Same narzekania.
  Ku.... To jest pizza. Czego oczekujecie?

 • krusnik02

  Oceniono 32 razy 30

  Napiszcie która wygrała, bo wasze filmiki tylko wkurzają - piszcie artykuły jak normalna gazeta, filmiki zostawcie fachowcom z telewizji...

 • Mr X

  Oceniono 6 razy 6

  Najlepsza jest BOR-owikowa.

 • rozwodnik

  Oceniono 2 razy 2

  Po pierwsze: wzięty do ręki kawałek nie może opadać, po drugie: nie może być więcej niż kilka składników, bo wtedy to jest zapiekanka a nie pizza.

 • Marcin Fiedorowicz

  Oceniono 3 razy -1

  Najlepsza przy metrze Służew- Pizzeria Parma, cienki spód, chrupiący, fajne smaki.

 • wlhonline

  Oceniono 1 raz -1

  Najlepsza jest z restauracji a nie fast foodu. Np. "Mięta" w Izabelinie pod Warszawą, jak w Neapolu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX