Gdzie kupisz najtańsze OC? Porównaj oferty ubezpieczenia w swoim mieście [RAPORT]

pbor
27.01.2015 12:42
A A A
Sprawdź ceny OC w swoim mieście

Sprawdź ceny OC w swoim mieście (fot. gazeta.pl)

Gdzie kupisz najtańsze OC w swoim mieście? Sprawdź, jakie są ceny w Polsce i który ubezpieczyciel oferuje najkorzystniejsze. Prezentujemy raport przygotowany przez zespół porównywarki mfind, który sprawdził ceny OC w polskich miastach u poszczególnych ubezpieczycieli. Okazuje się, że nie porównując ofert, możemy przepłacić za ubezpieczenie samochodu nawet 517 zł.
Sprawdź ceny OC w swoim mieście (19)
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • Oceniono 31 razy 19

  Absolutnie, mieszkańcy trójmiasta Warszawa-Wrocław-Gdańsk powinni zażądać interwencji od rządu w sprawie tych nierówności. W końcu jesteśmy obywatelami jednego państwa, rynek jest dobry do kupowania pietruszki, frank w każdym mieście kosztuje tyle samo, a mieszkańcy Podkarpacia najlepiej wiedzą co to jest miłość bliźniego.

 • Oceniono 11 razy 9

  My rozumiemy, jak raz przeczytamy, nie trzeba pisać ponownie tego samego.

 • matriksa

  Oceniono 1 raz 1

  a po faktury na podstawie paragonu zapraszam do e-fakturomat. pl

 • kakaowe-oko-1

  0

  Droższe OC to dyskryminacja!!! Jak i tak większość wypadków powodują przyjezdni i niedzielni kierowcy!!! We Wrocławiu rejestracji wrocławskich jest mniej niż miejscowych, w mieście zarejstrowanych prawie milion pojazdów a na drogach i tak więcej obcych!!! W takim razie niech płacą za wjazd do miasta na poczet OC!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najważniejsze informacje