O połowę taniej za parkowanie i bilety na komunikację miejską w wielu miastach. Ciekawa promocja

13.03.2018 12:18
A A A
ZTM Warszawa. Kasownik w warszawskim autobusie

ZTM Warszawa. Kasownik w warszawskim autobusie

Osoby, które kupią w aplikacji moBILET bilet na komunikację miejską, bilet kolejowy albo parkingowy, i zapłacą za niego BLIK-iem, mogą liczyć na zwrot 50 proc. zapłaconej kwoty. Wszystko w ramach promocji.

moBILET to druga najpopularniejsza (po Skycash, przed mPay) aplikacja mobilna umożliwiająca kupowanie biletów komunikacji miejskiej czy uiszczanie opłat za parkowanie (w kilkudziesięciu miastach w Polsce) oraz nabywanie biletów na pociągi Arriva RP oraz SKPL.

Teraz użytkownicy moBILET-u mogą mieć bilety za pół ceny. A dokładnie - dostaną zwrot 50 proc. wartości kupionego biletu maksymalnie po siedmiu dniach. Jedynym warunkiem jest zakup poprzez BLIK-a. Promocja trwa do 1 lipca lub do wyczerpania puli 50 tys., przeznaczonej na zwroty.

Promocja dotyczy biletów na kwotę min. 1 zł. Jednorazowy zwrot nie może przekroczyć 15 zł - czyli nawet gdy bilet kosztował więcej niż 30 zł, użytkownik moBILET-u dostanie z powrotem 15 zł. Z promocji można korzystać dowolną ilość razy.

Płatności BLIK-iem są możliwe w aplikacji moBILET od stycznia br. Aby płacić BLIK-iem od razu za bilety (można też BLIK-iem doładować konto w aplikacji moBILET i z tego konta płacić za bilety, ale omawiana promocja nie dotyczy takich doładowań) należy w ustawieniach moBILET wybrać „BLIK”. Następnie należy aktywować tę usługę dokonując jednorazowego przelewu BLIK-iem na 1 zł (po pozytywnej weryfikacji te pieniądze zostaną oddane). W aplikacji banku, przy potwierdzaniu przelewu, należy dodać moBILET do zaufanych odbiorców. Dzięki temu nie trzeba będzie potwierdzać zakupu biletów kodami BLIK, tylko transakcja będzie realizowana od razu (tzn. One Click BLIK). Ewentualnie w ustawieniach moBILET, w „źródłach płatności”, konieczne będzie jeszcze zaznaczenie, iż to BLIK jest tym źródłem płatności (nie zawsze zaznacza się to automatycznie).

***

Veit Stutz: Zamiast wciąż szukać nowych wyzwań, lepiej dłużej zostać na danym stanowisku i wgryźć się w temat [NEXT TIME]

Zobacz także
  • Co czeka ludzkość w ciągu stu lat Komputery o rozmiarze kostki cukru i budynki zjadające smog - wizja przyszłości na najbliższe 100 lat
  • Apple zbliża się do rynkowej wartości 1 biliona dolarów Apple niedługo może być wart już bilion dolarów. To będzie pierwsza taka firma w historii
Komentarze (9)
O połowę taniej za parkowanie i bilety na komunikację miejską w wielu miastach. Ciekawa promocja
Zaloguj się
  • Oceniono 6 razy 2

    Ciekawe, że w te 'ciekawe promocje' zawsze tak ochoczo angażuje się Gazeta, tekstem na jedynce.
    Może by w końcu ktoś otwarcie powiedział, że jest to reklama i przestał udawać...

  • 0

    Ja od zeszłego roku przesiadłam się na mPay, mimo że wg redaktora jest trzecia to nie żałuje. Do grudnia była promocja bilet za 1 zł. Mam podpięta kartę i zapomniałam o problemie z biletami. Dla kobiet -jest najładniejsza ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane