HTC One V: 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć przed zakupem

technologie.gazeta.pl / 5 rzeczy
09.05.2012 00:20
HTC One V to najtańszy z braci One. Propozycja HTC dla tych, którzy chcieliby mieć choć namiastkę splendoru modelu One X. Samo HTC promuje telefon hasłem 'Wielka rzecz o niewielkim rozmiarze'. Czy małe One warte jest swojej ceny i czy ma jeszcze cokolwiek z serii One?

Przetestowaliśmy telefon HTC One V. Według danych producenta wewnątrz telefonu znajduje się procesor o taktowaniu 1GHz, 512MB pamięci RAM, 4GB pamięci flash z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB, 3,7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x800 pikseli. Ponadto, w telefonie znajdziemy także moduł WiFi/n, wspomagany GPS i 5-magapikselowy aparat fotograficzny z 'inteligentną', diodową lampą błyskową. One V nie wygląda więc źle. Wśród tych, wydawałoby się, solidnych, ale raczej niewybijających się podzespołów największą sensację budzi jednak system operacyjny, w oparciu o który działa One V. Android 4 z nakładką HTC Sense 4.0, bo o nim mowa to nadal atrakcja i gwarancja intuicyjności interfejsu.

Wraz z systemem operacyjnym HTC One V stanowi raczej ciekawą propozycję. Czy jednak model V zasługuje na zaliczenie do rodziny One i czy jako taki jest cokolwiek wart? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Nokia, HTC czy Samsung? Zanim wybierzesz sprawdź 5 rzeczy, które musisz wiedzieć!
Więcej o: