iPhone 5 - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o nowym telefonie Apple'a

Technologie.gazeta.pl
04.10.2012 15:08
Jak wynika ze specyfikacji nowego telefonu Apple, iPhone 5 działa w oparciu o dwurdzeniowy 1,3GHz procesor na architekturze A6, układ graficzny PowerVR i 1GB pamięci RAM. Ponadto, atutem urządzenia wydaje się wzmacniana obudowa, 8megapikselowy aparat fotograficzny i 4 calowy wyświetlacz Retina o rozdzielczości 1136x640 pikseli. iPhone 5 obsługuje też oczywiście najnowszy system operacyjny iOS6.

Wspomniany aparat fotograficzny pozwoliliśmy sobie porównać do tego zamontowanego we flagowym modelu głównego oponenta Apple. Zestawienie znajdziecie w artykule iPhone 5 kontra Samsung Galaxy SIII - pojedynek na aparaty.

Sprawdziliśmy też czy w Polsce, podobnie jak na całym świecie, znajdzie się garstka miłośników marki, którzy postanowią kupić telefon już w pierwszych minutach od rozpoczęcia sprzedaży. Oto jak wyglądała nocna premiera iPhone 5 w Polsce.

Czym i czy w ogóle zachwyca iPhone 5? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Apple iPhone 5.
Więcej o: