Załóż konto w banku przez Facebooka, dostaniesz stówę

Alior ogłosił nowy konkurs. Zapłaci 100 zł pierwszym dwóm tysiącom klientów, którzy założą w banku konto za pośrednictwem wniosku zamieszczonego na portalu społecznościowym Facebook. Ale stawia też warunki...
Pierwsze dwa tysiące osób, które złożą wniosek o założenie rachunku w Aliorze przez Facebooka, mogą dostać od banku 100 zł w prezencie. Stanie się tak tylko pod warunkiem, że w ciągu 60 dni od uruchomienia konta złożą też wniosek o kartę debetową. Poza tym w tym czasie na ich rachunek musi wpłynąć jedna pensja i zostać zaksięgowana jedna transakcja.

Alior chwali się w reklamie, że oferuje najtańsze konto na rynku. Tymczasem, co jest napisane drobnym druczkiem pod bannerem promocyjnym na stronie Facebooka, każe sobie płacić aż 5 zł za kartę. Jeśli klient nie wybierze banku jako "głównego", czyli np. nie zaciągnie w nim pożyczki i nie zleci przelewania pensji, za korzystanie z karty zapłaci nawet 9 zł. W zamian posiadacze rachunku w Aliorze mają darmowe bankomaty i przelewy. Jeśli klient ma na lokacie 10 tys. zł lub przelewa pensję, dostanie też darmowy pakiet assistance.

Alior nie pierwszy raz płaci klientom za otwarcie rachunku. Najpierw zrobił to podczas wejścia na rynek. W listopadzie 2008 r. rozdawał po 100 zł, a w maju tego roku 600 zł. Oczywiście po spełnieniu określonych warunków.

Więcej o: