José Mourinho wystąpi w reklamach banku Millennium

Trener hiszpańskiego Realu Madryt Portugalczyk José Mourinho został twarzą banku Millennium bcp. Możliwe, że reklamy z Mourinho zobaczymy także w Polsce
W świecie piłki nożnej trener José Mourinho jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci. Kontrowersyjny, ale genialny trener doprowadził drużynę FC Porto do zwycięskiego finału Ligi Mistrzów w 2004 r. Sześć lat później powtórzył ten wyczyn, ale tym razem z Interem Mediolan.

W środę polski oddział Millennium pochwalił się, że znany trener został twarzą banku. "Praca z pasją i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów to podstawa sukcesu w sporcie i w biznesie. Ta zbieżność uzasadnia podjęcie współpracy z trenerem jednego z najsławniejszych klubów piłkarskich na świecie" - czytamy w oświadczeniu Beaty Krupińskiej, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej Banku Millennium.

"Podpisany kontrakt umożliwia wykorzystanie wizerunku José Mourinho w całej Grupie Millennium bcp. Rozważamy przeprowadzenie kampanii także na polskim rynku" - dodaje Krupińska.

Jeśli reklamy z Mourinho trafią do Polski, spotkają się z silną konkurencją. W tej chwili możemy oglądać Antonio Banderasa w reklamach BZ WBK, Szymona Majewskiego (PKO BP), a także tradycyjnie Marka Kondrata (ING) czy Piotra Fronczewskiego (Getin).