Ten bank zapłaci nawet 1000 zł za to, że poleciłeś jego ofertę znajomemu!

Polecając znajomym lub rodzinie konta i kredyty Alior też można otrzymywać premie pieniężne. Za jedną skuteczną rekomendację Alior zapłaci nawet 1000 złotych i jest to z pewnością rekomendacyjny rekord na polskim rynku.
Odkąd banki zaczęły wykorzystywać klientów jako swoje żywe tablice reklamowe, polecanie usług danego banku może się opłacić. Ostatnio najpopularniejszym programem rekomendacyjnym na rynku był ten organizowany przez internetowy mBank. Klient aktywnie polecający usługi tego banku może zarobić nawet 1200 zł rocznie. Ale mBank został właśnie przelicytowany. W środę jego konkurent, Alior Bank, ogłasza, że uruchamia swój program rekomendacyjny.

Polecając znajomym lub rodzinie konta i kredyty Alior też można otrzymywać premie pieniężne. Za jedną skuteczną rekomendację Alior zapłaci nawet 1000 złotych i jest to z pewnością rekomendacyjny rekord na polskim rynku. Aliorowcy sądzą, że klienci będą polecać jego usługi aż miło, bo w badaniach przeprowadzonych przez bank wyszło, że 94 proc. klientów jest zadowolonych i poleciłoby Alior Bank rodzinie czy znajomym.

Program Aliora dotyczy tylko osób posiadających już konto w Alior Banku, bo rekomendacje odbywają się poprzez jego system bankowości internetowej. Aby polecenie zostało zarejestrowane, klient musi nakłonić swojego znajomego, by złożył wniosek o konto lub kredyt, korzystając z podesłanego przez e-mail linku.

Alior zapłaci po 1000 zł za każde skuteczne polecenie swojego kredytu hipotecznego, po 50 zł za nakłonienie innej osoby do założenia ROR-u oraz po 0,8 proc. wartości rekomendowanej pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej. Łączna kwota premii, jaką można zdobyć w programie rekomendacyjnym jest nieograniczona. W regulaminie jest zapis, że nie wolno wysyłać rekomendacji niechcianych i bank będzie za to wyrzucał z programu.

Więcej o: