Monica Bellucci w reklamach polskiej wody Cisowianki Perlage

Od kilku dni emitowane są spoty reklamowe wody Cisowianka Perlage z udziałem Moniki Bellucci. Na stronie producenta czytamy, że zaangażowanie włoskiej aktorki to efekt planów eksportowych wody Perlage, która już teraz dostępna jest w wybranych hotelach i restauracjach nie tylko w Europie
Choć firma ma w planach pojawić się na zagranicznych rynkach, to reklamy nie będą emitowane w zagranicznych telewizjach. - Spot z Monicą Bellucci przygotowany został specjalnie dla rynku polskiego. Kampania będzie prowadzona przez dwa sezony reklamowe. Obejmuje telewizję oraz sieci kinowe, w tej chwili Multikino - mówi Katarzyna Pióro z agencji Pure PR. - Eksport dotyczy sektora HoReCa [Międzynarodowy Związek Krajowych Organizacji Hotelarskich, Restauracyjnych i Kawiarnianych] i nie ograniczamy się tutaj tylko do Europy. Wprowadzenie wody na rynki zagraniczne to proces długofalowy i na tym etapie nie możemy przedstawić koncepcji działań promocyjnych za granicą. Zakładamy jednak, że reklamy z Moniką Bellucci pozwolą nam eksport rozwinąć. W tej chwili nasza woda dostępna jest m.in. w Wielkiej Brytanii - dodaje.

Kampania z Bellucci pod hasłem "Aqua polacca di qualita superiore" ("Polska woda najwyższej jakości") nakręcona została w Portofino, w małym miasteczku położonym u wybrzeży Morza Liguryjskiego, w regionie Liguria.

Zobacz reklamę z Monicą Bellucci:Spot promujący wodę pojawi się w kanałach z oferty TVP, TVN, Polsatu, Discovery i Atmediów.

To nie pierwszy raz, kiedy producent Cisowianki sięga w reklamach po znane twarze. We wcześniejszych spotach wystąpił Robert Makłowicz czy Edyta Górniak.

Zobacz reklamę z Robertem Makłowiczem:Cisowianka Perlage swoją nazwę zawdzięcza specjalnej metodzie nasycania dwutlenkiem węgla, która sprawia, że bąbelki są drobniejsze i uwalniają się wolniej. Metoda perlage stosowana jest także w niektórych światowych produktach. Cisowianka Perlage dostępna jest w butelkach o pojemności 0,7 l i 0,3 l wykonanych ze szkła. W ubiegłym roku Cisowianka wprowadziła do swojej oferty pierwszą w Polsce wodę mineralną w puszce.

Czytaj więcej: Cisowianka stworzyła polskiego Perriera - wodę w puszce.