NC+ obniża ceny pakietów. Abonamenty w dół o 20 zł

Platforma NC+ zaprezentowała nową promocyjną ofertę pakietową, która wchodzi w życie od 12 lipca. Miesięczne opłaty są niższe o 20 lub 30 zł, niższe są też opłaty za wynajem dekodera Mediabox+. Firma liczy na pozyskanie klientów zainteresowanych rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy.
NC+ wprowadza kolejne rozwiązania zachęcające klientów do przejścia do ich platformy. Pod koniec czerwca wprowadzona została pierwsza na rynku oferta telewizji NC+ z telefonem komórkowym - oferta z jednym rachunkiem. Tym razem odnowiona została oferta samych pakietów telewizyjnych. Okres wakacyjny to moment, w którym tradycyjnie spada sprzedaż pakietów telewizyjnych, stąd kolejne ruchy operatora w celu zwiększenia sprzedaży. - Liczymy, że naszą ofertą przyciągniemy m.in. kibiców piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy, której rozgrywki rozpoczynają się w połowie lipca. Jako jedyni będziemy transmitować wszystkie mecze nowego sezonu rozgrywanego w powiększonej formule i to nas wyróżnia na tle innych operatorów płatnej telewizji - mówi nam Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy NC+.

Jakie promocje przygotowało NC+? W nowej ofercie pakiet Canal+ Platinum dostępny jest w cenie 99 zł miesięcznie - 20 zł taniej niż przed promocją. Początkowo cena pakietu była jeszcze wyższa i wynosiła 149 zł. Klienci mają dostęp do 113 kanałów, w tym 40 w HD, m.in. Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Family czy Canal+ Family2. Dodatkowo w ramach Canal+ Platinum oferowany jest bezpłatny dostęp do kanałów HBO przez dwa miesiące.

Niższy pakiet Canal+ Silver oferuje 109 kanałów, w tym 36 w HD w cenie 79 zł miesięcznie. W ofercie znaleźć można Canal+ Family i Canal+ Family2 oraz na dwa miesiące w prezencie Canal+ Film i Canal+ Film2. Pozostałe pakiety - Universe+ i Comfort+ - dostępne są odpowiednio w cenach 59 i 39 zł miesięcznie. Poprzednie ceny abonamentów wynosiły 79 i 59 zł. Abonenci wybierający pakiet Comfort+ otrzymują w prezencie przez 12 miesięcy osiem kanałów: Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, Typer+, Sport i teleToon+ (wszystkie kanały w HD).

Dodatkowo klienci pakietów Comfort+ i Universe+ mogą teraz aktywować wyższej klasy dekoder Mediabox+ (z nagrywarką 500 GB i połączeniem z internetem) w cenie 49 zł, a miesięczna cena najmu wynosi 10 zł. Natomiast w przypadku pakietów Canal+ Silver i Canal+ Platinum cena aktywacji tego dekodera to także 49 zł, ale najem kosztuje 5 zł. Dotąd Mediabox+ był dostępny tylko dla abonentów najdroższych pakietów, tych zawierających dostęp do Canal+, i to z ceną aktywacji 199 zł i z opłatą miesięczną 10 zł. Akcją promocyjną nie jest objęty pakiet Canal+ Gold.

Nowa oferta dotyczy umów na rok i jest skierowana do nowych abonentów. Dotychczasowym klientom platform N i Cyfra+ przy migracji oferowane są różne warianty promocyjne.Co sądziesz o nowej ofercie NC+?
Więcej o:
Komentarze (79)
NC+ obniża ceny pakietów. Abonamenty w dół o 20 zł
Zaloguj się
 • stempelgromadzki

  Oceniono 218 razy 208

  A na Antync+ na FB od kilku tygodni szaleją trolle z nc+.
  Robią ludzi w konia swoimi "poradami", obrażają, kłamią, a po kilku godzinach kasują posty.
  A jaki ich urodzaj? Kilkadziesiąt nicków.
  Natomiast z nc+ ciągle są jakieś problemy, byli abonenci dostają jakieś dziwne "zaległe" faktury, znikają kanały, znikają wypowiedzenia składane w kwietniu. I wszystkiemu jest winien SYSTEM.
  Taki wredny SYSTEM. Z kosmosu przyleciał i miesza "uczciwej" firmie .
  Ciekawa polityka firmy. Po trupach abonentów do kasy.
  NIGDY WIĘCEJ nic wspólnego z tą firemką. Nawet gdyby full za złotówkę dawali. Bo potem i tak się okaże ,że ktoś nie zrozumiał oferty i to była złotówka ale za godzinę zegarową.

 • bruna5

  Oceniono 110 razy 108

  @kliszczak1
  Co nie mogli od razu? Gdzie ty tu widzisz przełom? Po pierwsze, Platynę za 99zł dawali migrującym już od dłuższego czasu. Po drugie, jeśli mowa o ukłonie w stronę kibiców, to cały czas drożyzna, bo trzeba wybecelować wspomniane 99zł, ponieważ w niższych pakietach nie ma C+ Sport. Przed fuzją, pakiet z pełną paczką C+(w tym C+ Sport) był do wyrwania w granicach 50zł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX