Jak wygrać Skodę Octavię Combi? Metoda na konkurs

Znana firma wydająca przewodniki zrobiła konkurs na hasło reklamowe. Zwycięskie hasło to: "Pascal. Wakacje w najlepszym wydaniu". W ubiegłym roku wygrało: "Pascal - podróż w najlepszym wydaniu"
Jak wygrać Skodę Octavię Combi? A to już doradzi Państwu pan Emil. - Obserwowałem ostatnio wyniki konkursu Pascala. Uczestnicy musieli kupić przewodnik i wysłać hasło reklamowe. To, co nagrodzili, to LEKKIE przegięcie - pisze mi czytelnik.

Zwycięskie hasło to: "Pascal. Wakacje w najlepszym wydaniu".

Prawda, że ładne? Nagroda - Skoda o wartości 150 tys. zł (tak napisano w regulaminie konkursu, że tyle warta).

Ze względu na podobieństwo do hasła nagrodzonego Octavią jury zestawy przewodników przyznało również hasłom:

- "Pascal. Podróż w najlepszym wydaniu";

- "Pascal. Podróże w najlepszym wydaniu";

- "Pascal. Wojaże w najlepszym wydaniu".

Konkurs był również w ubiegłym roku. Wiedzą Państwo, jakie hasło wygrało? Bardzo oryginalne: "Pascal - podróż w najlepszym wydaniu".

Uczestnicy się lekko zdenerwowali z powodu podobnego rozstrzygnięcia, zwłaszcza że wyniki podano 2 września, a reklamacje można było składać do 30 sierpnia listem poleconym. Pisali o tym m.in. naWykopie .

Wydawnictwo widząc tumult, wydało oświadczenie, jak cała sprawa wygląda z jego perspektywy:

"Szanowni Państwo, Chcielibyśmy oczywiście nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie, ale pula nagród była ograniczona. Wpłynęło do nas kilka tysięcy haseł, w tym wiele podobnych do siebie. Spośród wszystkich nadesłanych została wytypowana finałowa pula. Trzech jurorów niezależnie przyznawało punkty, nie sugerując się wynikami z poprzednich konkursów i kierując się wyłącznie własną opinią i gustem. Żaden z nich nie wiedział, z jakiego numeru telefonu zostało nadesłane hasło.

Pragniemy jednocześnie zapewnić, że czytamy wszystkie Państwa komentarze i przy kolejnych akcjach promocyjnych będziemy je mieli na uwadze. Termin składania reklamacji został wydłużony do 15 września 2013 r.

A pan Emil? Już ma plan. - Za rok też wyślę to hasło. Główną będę miał MUROWANĄ - komentuje.

Ja myślę, że konkurencja to będzie zacięta. Już czterech kolegów ode mnie z pracy chce wystartować w tym konkursie...

Wpis pochodzi z blogu: Towar niezgodny z umową