Nowa witryna internetowa PSE Operator

Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator uruchomiły nową stronę internetową Operatora Systemu Przesyłowego Energii Elektrycznej w Polsce. Strona, dostępna pod adresem www.pse-operator.pl i zastąpiła funkcjonującą do tej pory witrynę internetową PSE.

Odświeżenie witryny jest konsekwencją przyjętej w 2009 r. strategii firmy oraz wynikających z niej zmian wizerunkowych. Celem wprowadzonych modyfikacji było przede wszystkim zwiększenie funkcjonalności i przejrzystości nawigacji. Zmianie uległy nie tylko elementy wizualne witryny, ale również jej struktura. Dzięki zastosowaniu nowej technologii oraz zmianie układu treści użytkownikom łatwiej jest odnaleźć poszukiwane informacje.

"Przewodnim motywem warstwy wizualnej są elementy związane z muzyką klasyczną. Spółka zdecydowała się na wybór takiej metafory dla wszystkich swoich wydawnictw oraz publikacji elektronicznych, ponieważ w spójny sposób koresponduje ona z wartościami, w oparciu o które PSE Operator prowadzi swoją działalność. Muzyka klasyczna wraz z przynależnymi jej atrybutami, poprzez swoją elegancję, elitarność i wysoki poziom profesjonalizmu potrzebny zarówno do jej wykonywania jak i odbioru wydaje się być idealnym nośnikiem cech operatora systemu przesyłowego energii elektrycznej - swoistego dyrygenta Krajowego Systemu Elektroenergetycznego" powiedział Piotr Uhma, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PSE Operator.

 

Uruchomiony właśnie nowy serwis internetowy PSE Operator www.pse-operator.pl będzie jednym z ważniejszych kanałów wymiany informacji z klientami i otoczeniem zewnętrznym Spółki.