GPEC wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

GPEC został Złotym Sponsorem XVIII gdańskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedsiębiorstwo ?gra? w tym roku wspólnie z Orkiestrą, by pomóc w wyposażeniu klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny.

Cieszymy się z możliwości wsparcia tak ciekawej i szczytnej inicjatywy, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło firmy GPEC ".bo każdy potrzebuje ciepła" idealnie odpowiada atmosferze i wpisuje się w ideę tego przedsięwzięcia - mówi Adam Stanyer, Członek Zarządu GPEC. - Wsparcie Orkiestry jest konsekwencją naszego zaangażowania w życie Pomorzan i dbałości o najmłodszych mieszkańców regionu.

GPEC jako Złoty Sponsor zdecydował się również zadbać o zaangażowanych w gdański Finał WOŚP wolontariuszy i obsługę Orkiestry. Wszyscy oni otrzymają specjalnie na ten dzień przygotowane czapki. Przebrani za maskotkę firmy - Tygrysa Teodora - ochotnicy z GPEC wspomogą wolontariuszy, wspólnie z nimi zbierając pieniądze dla WOŚP. W trakcie imprezy gdańszczanom zostanie rozdanych również 6000 czerwonych balonów w kształcie serca od GPEC. Ponadto pracownicy całej Grupy GPEC, w której skład wchodzą GPEC Serwis i Orchis Energia Sopot, również zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy dla WOŚP. Puszki z zebranymi pieniędzmi zostały już przekazane do sztabu Orkiestry.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia. W Gdańsku wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 na Długim Targu. Obok GPEC we wsparcie imprezy jest zaangażowane również miasto Gdańsk.

GPEC wspiera rozwój sportu na Pomorzu, funduje stypendia dla zdolnej młodzieży oraz prowadzi konkursy i akcje edukacyjne dla najmłodszych. Firma, w ramach programu Partner GPEC, sfinansowała już 30 placów zabaw dla dzieci oraz dodatkowo jeden z największych

 

i najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce - Krainę Zabawy w Gdańsku.