Tesco wchodzi do internetu. Uruchamia e-sklep dla warszawiaków

Sieć hipermarketów Tesco uruchomiła w Polsce sklep internetowy. Na razie zakupy realizowane są na terenie Warszawy. Za towary nie można płacić gotówką.

Ceny podawane w serwisie Tesco Ezakupy są orientacyjne. Faktyczny koszt zamówienia naliczany jest według stawek z dnia dostawy. Jeśli zamówiony przez nas produkt jest niedostępny, Tesco przywiezie nam zastępczy produkt w podobnej cenie. Nie musimy go jednak kupować, a możemy zostawić dostawcy podobnie jak i towary droższe od zamawianych. Mamy też możliwość rezygnacji z odbioru towaru, jeśli naszym zdaniem jego jakość nie jest zadowalająca.

Płatność uregulować można przez internet bądź przy odbiorze za pomocą karty. Gotówką płacić nie można - jak twierdzą przedstawiciele firmy - ze względów bezpieczeństwa. Na razie nie ma też możliwości realizowania bonów i kuponów Clubcard, kupując przez internet, za zakupy dostaniemy jednak punkty programu lojalnościowego.

Tesco nie jest pierwszą siecią hipermarketów, która wchodzi z e-zakupami do Polski. Od połowy ubiegłego roku usługę taką świadczy francuski Auchan.

Rozważasz kupowanie żywności przez internet?
Więcej o: