Rewolucja w McDonaldzie? W niektórych lokalach pojawią się... kelnerzy

Znana sieć fast food testuje nową usługę w swoich lokalach w Wielkiej Brytanii. Po 40 latach działalności sieci w niektórych obiektach hamburgera i frytki przyniosą nam kelnerzy

Usługa została specjalnie przygotowana z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą stać w długich kolejkach. Dotyczy to głównie klientów z małymi dziećmi oraz osób starszych, które mogą rezygnować z tego powodu z zakupu jedzenia

McKelnerzy nie będą się niczym różnić od swoich kolegów po fachu z innych restauracji. Do ich obowiązków należeć będzie przyjęcie zamówienia, jego realizacja oraz przyjęcie zapłaty. Kasy wedle starego systemu mają pozostać bez zmian.

Wiele wskazuje na to, że jeśli pomysł się sprawdzi, McKelnerzy zostaną wprowadzeni również w innych restauracjach należących do McDonalda.

Wprowadzenie kelnerów do lokali ma na celu przyciągnięcie do McDonalda większej rzeszy klientów, także tych, u których fast foody były wcześniej nieobecne w jadłospisie. Zamiast bardziej wyszukanych dań właściciele lokali chcą zaoferować standard prawdziwej restauracji.

Najlepszy fast-food to:
Więcej o: