nc+ przeprasza: "Reakcja abonentów nas przerosła"

Władze platformy w oficjalnym komunikacie przyznają, że reakcja abonentów przerosła możliwości odpowiedzi. W ramach przeprosin niezadowoleni klienci otrzymają w promocji dodatkowe kanały.

"Reakcja abonentów na ofertę nc+ przerosła nasze możliwości odpowiedzi. Z żalem przyznajemy, że mieliśmy problemy komunikacyjne, które spowodowały niezadowolenie części naszych abonentów. Wszystkie głosy traktujemy bardzo poważnie i w najbliższych dniach na nie odpowiemy. Powiększyliśmy zasoby naszych biur obsługi klienta, aby ułatwić z nami kontakt" - brzmi komunikat rozesłany do mediów przez przedstawicieli platformy nc+.

Aby udobruchać abonentów, nc+ proponuje im... trzymiesięczny bezpłatny dostęp do niektórych droższych kanałów. "Od dziś przez trzy miesiące wszyscy abonenci platformy N będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, TeleToon+ HD/Hyper+ HD" - czytamy w komunikacie.

Abonenci Cyfry+ będą mieli natomiast dostęp do kanału nSport HD i SD. Oznacza to, że obecni abonenci Cyfry+ będą mogli obejrzeć nadchodzące ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA (łącznie z meczem 9 kwietnia Borussia Dortmund vs. Malaga CF, transmitowanym wyłącznie w nSport) oraz rozpoczęcie nowego sezonu Enea Ekstraligi Żużlowej.

Na razie przedstawiciele firmy nie zająknęli się o zmianie docelowych warunków dostępu do kanałów telewizyjnych. Już wcześniej platforma zapowiedziała, że mimo buntu klientów nie wycofa się z zaproponowanej oferty.

Więcej o: