Biedronka z nową ofertą telefonii komórkowej - stawki najniższe na rynku?

19 gr za minutę połączenia i 12 gr za SMS - takie stawki od 22 kwietnia proponuje sieć Biedronka w ramach odnowionej oferty telefonii komórkowej ?tu biedronka?. Oprócz niskich stawek do innych operatorów klienci mają darmowe rozmowy w ramach sieci

- Motto odświeżonej oferty sieci "tu biedronka" brzmi: "Relacje są bezcenne", a jej najważniejsze cechy to proste zasady korzystania i najniższe na rynku stawki. Oferta skierowana jest do naszych klientów, którzy traktują telefon komórkowy przede wszystkim jako narzędzie kontaktu z bliskimi i poszukują wygodnych i sprawdzonych rozwiązań - mówi Alicja Koleśnik, dyrektor działu zakupów, członek zarządu Jeronimo Martins Polska.

Jak podaje Jeronimo Martins Polska - właściciel Biedronki - klienci będą mogli też kupić aparaty telefoniczne. W pakiecie startowym znajdzie się np. telefon Samsung E1200. Aparat plus starter ma kosztować 69 zł. Telefony będą sprzedawane tak jak dotychczas - w specjalnych stanowiskach przy kasach.

Nowa "tu biedronka" oferuje bezpłatne rozmowy i SMS-y do wszystkich abonentów sieci. Konkurencyjne są również stawki za połączenia do innych sieci, które będą należały do najniższych na rynku - 19 gr za minutę rozmowy oraz 12 gr za SMS.

Użytkownicy, którzy regularnie przedłużają termin ważności konta w ramach usługi, w ciągu dziesięciu miesięcy mogą otrzymać 100 zł gratis do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Sieć "tu biedronka" istniejąca od 2009 r. stanowi uzupełnienie oferty sieci sklepów Biedronka. Partnerem świadczącym usługi w ramach sieci jest Polska Telefonia Cyfrowa - operator T-Mobile i Heyah.

Więcej o: