NC+ z ofertą bez abonamentu. Czy tanie pakiety skuszą klientów?

Platforma cyfrowa uruchomiła właśnie usługę telewizji na kartę NC+ Smart HD+. Operator kusi brakiem stałej umowy, 40 kanałami telewizyjnymi i niskimi opłatami zaczynającymi się od 15 zł miesięcznie.

W ramach nowej oferty klient otrzymuje wyłącznie kartę, którą może zainstalować w dowolnym dekoderze z systemem CONAX - cena takiego urządzenia to 150-190 zł.

- Naszym zdaniem to interesująca alternatywa dla naziemnej telewizji cyfrowej, bo oprócz ogólnodostępnych kanałów oferowanych w ramach DVB-T klienci mogą oglądać wszystkie kanały z rodziny TVN, a także takie stacje, jak Discovery Channel, AXN czy Disney Channel - mówi Michał Stryjecki z działu PR Canal+ Cyfrowy. Dodatkowo ofertę można poszerzyć o pakiet Multi+, w skład którego wchodzą wszystkie autorskie stacje NC+ (ale kino+ HD, Planete+ HD, kuchnia+ HD, Domo+ HD, MiniMini+ HD, teleToon+ HD, Hyper+ HD i nSport HD). Klient ma dostęp do wybranych kanałów przez okres, na który wykupi ofertę. Może to być miesiąc, trzy miesiące, sześć miesięcy czy rok. Pakiet ważny jest od dnia dokonania wpłaty.

- Oferta adresowana jest do klientów, którzy nie chcą wiązać się terminowymi umowami bądź chcą korzystać z naszej oferty sezonowo - np. w okresie letnim na działce - mówi Michał Stryjecki.

Czytaj także: Naziemna telewizja cyfrowa zagrożeniem dla najtańszych pakietów? .

Dodatkowo w ramach promocji klienci telewizji na kartę SD w platformie N decydujący się na przejście na ofertę SMART HD+ lub nowi klienci, którzy zdecydują się na zakup i aktywowanie startera, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Multi+ do 30 czerwca.

Wraz z pojawieniem się oferty pre-paid w NC+ oferta N na kartę pozostaje wciąż dostępna w punktach sprzedaży do wyczerpania zapasów. Nadal można ją również doładowywać. - Oferta N na kartę i NC+ na kartę: SMART HD+ to produkty nieporównywalne, ulokowane w zupełnie innych segmentach cenowych i zawierające zróżnicowane oferty programowe. N na kartę to produkt parowany z dekoderem lub modułem i możliwością przejścia na bogatsze pakiety kanałów w cenie od 19,90 zł do 59,70 zł za miesiąc - mówi Stryjecki.

Więcej o: