Agata Młynarska redaktor naczelną magazynu drogerii Rossmann

To efekt wejścia miesięcznika ?Skarb? dostępnego w drogeriach Rossmann pod skrzydła Ringier Axel Springer Polska. Wcześniej Edipresse Polska przejęło gazetę z programem telewizyjnym Kropka TV, która jest do kupienia w Biedronce

Popularna prezenterka telewizyjna została redaktor naczelną magazynu "Skarb", który jest rozdawany w sieci drogerii Rossmann.

To efekt zmiany wydawcy magazynu, który do tej pory był przygotowany przez drogerię Rossmann, a teraz będzie wydawany przez jednego z największych graczy na rynku prasy Ringier Axel Springer Polska. I to koncern zatrudnił ją jako nową naczelną pisma.

Jak podaje serwis Wirtualne Media wraz z przejściem pod skrzydła nowego wydawcy w czasopiśmie zmieni się układ graficzny i będzie drukowane na lepszym papierze. Miesięcznik zawiera porady dotyczące m.in. urody i zdrowia.

Magazyn "Skarb" wydawany jest w nakładzie 500 tys. egz. To o kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy więcej, niż wynosi nakład takich miesięczników takich jak "Dobre Rady", "Kobieta i Życie" oraz "Świat Kobiety".

Coraz częściej gazety wydawane przez sieci handlowe trafiają w ręce wydawców prasy. W tym roku taki los spotkał "Kropkę TV", czyli magazyn z programem telewizyjnym, który do kupienia jest w sklepach Biedronka. Wydawaniem gazety, której nakład sięga 450-500 tys. egzemplarzy, zajął się Edipresse Polska.

Więcej o: