Telewizja NC+ z telefonem komórkowym od Orange - oferta z jednym rachunkiem

Zacieśnia się współpraca platformy NC+ z Orange. Firmy przestawiły nowy pakiet, który łączy usługę telewizji cyfrowej z telefonem komórkowym. Na klientów czeka np. oferta ze 109 kanałami i smartfonem Samsung Galaxy III Mini

W ramach oferty łączonej NC+ z Orange klienci mogą wybierać pomiędzy pakietami Universe+ z telefonem i Canal+ Silver z telefonem. To pierwsza na rynku propozycja łącząca najbogatszy kontent telewizyjny NC+ z planami taryfowymi wiodącego operatora telefonii komórkowej.

Tańszy pakiet Universe+ z telefonem dostępny jest za 99 zł miesięcznie. Klient otrzymuje w nim 109 kanałów, w tym 34 w HD. Wśród kanałów znaleźć można m.in. Fox HD, Ale Kino+ HD, AXN HD, nSport HD czy FilmBox. Do tego klienci mają do wyboru jeden z kilku smartfonów - Samsung Galaxy III Mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC. W ramach umowy dostępnych jest 500 minut połączeń w ciągu miesiąca wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez 6 miesięcy oraz bezpłatny dostęp do pakietu Canal+ Silver (Canal+ Family, Canal+ Family2) przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy.

Droższy pakiet Canal+ Silver kosztuje 149 zł miesięcznie. Klient otrzymuje w ramach abonamentu 700 minut połączeń, wymiennych na SMS-y, do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy pakiet 1,5 GB na bezpłatny transfer danych oraz dostęp do kompletnej oferty Canal+ Platinum przez okres do 2 miesięcy.

- Już w ramach tańszego pakietu w cenie 99 zł klienci otrzymają 500 minut, wymiennych na SMS-y, na połączenia do wszystkich sieci komórkowych, a także dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych. Tym, którym to nie wystarczy, polecamy pakiet zawierający limit 700 minut połączeń i dostęp do telewizyjnej oferty premium, a wszystko to w ramach jednego rachunku - powiedział Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w NC+.

Kolejna odsłona współpracy

NC+ z telefonem to już kolejny produkt uruchomiony we współpracy z Orange. Na początku maja pisaliśmy o wspólnym pakiecie obu firm. .

W ramach oferty klienci otrzymali dostęp do 109 kanałów, w tym 34 w HD, i do mobilnego internetu z 8 GB limitem transferu danych. Cena? 99 zł miesięcznie. - Wspólnie z Orange przygotowaliśmy produkt, który uzupełnia gamę oferowanych przez nas pakietów. To dopiero początek naszej współpracy z operatorem. Niebawem do sieci sprzedaży trafią kolejne propozycje - mówił w maju Julien Verley, prezes platformy NC+.

Konkurencja nie śpi

Łączone oferty platformy telewizyjnej z telefonią komórkową ma także Cyfrowy Polsat z Plusem. Z informacji otrzymanych z biura prasowego Cyfrowego Polsatu wynika, że obowiązują trzy możliwości zostania abonentem obu firm. Pierwsza zakłada, że jeżeli klient jest abonentem Cyfrowego Polsatu (CP) i wybierze telefon w Plusie, to otrzyma pakiet dodatkowych minut lub doładowań. W odwrotnej sytuacji, wybierając telewizję CP, klienci otrzymują bon na filmy VOD. W przypadku gdy klient nie ma umowy z żadną z firm, a zdecyduje się na podpisanie umowy z CP i Plusem jednocześnie, otrzyma wszystkie powyższe korzyści.

"Dla abonentów Cyfrowego Polsatu mamy specjalny prezent, nawet 2400 dodatkowych minut w Plusie Abonament lub nawet 8 zł do każdego minimalnego doładowania w Plusie Mix. Dla klientów Plusa Abonament lub Plusa Mix mamy Filmowy Bon Plus - nawet 1120 zł na filmy VOD" - podają firmy w informacjach dla klientów.

Zobacz wideo
Więcej o: