Kolejna prestiżowa umowa Cyfrowego Polsatu. Nowe filmy na VOD

Cyfrowy Polsat podpisał z NBCUniversal umowę dotyczącą dystrybucji filmów w serwisie VOD oraz telewizji internetowej ipla. Oferta obydwu platform wzbogaci się o kilkadziesiąt pozycji - w tym m.in. o takie filmy jak "Nędznicy", "Bękarty wojny" czy "American Gangster".

W wyniku współpracy nawiązanej z wytwórnią NBCUniversal w VOD Cyfrowego Polsatu i w telewizji internetowej ipla pojawi się bogata oferta tytułów filmowych różnych gatunków: od musicalu przez fantastykę, fantasy i komedie romantyczne aż po sensację, thrillery i kino akcji. Wśród dostępnych filmów - oprócz wyżej wymienionych - abonenci będą mogli obejrzeć m.in. "Niepamięć", "Szybcy i wściekli 6", "Wrogowie publiczni", "Mamma Mia", "To skomplikowane" czy "Wakacje Jasia Fasoli".

- NBCUniversal to kolejna duża wytwórnia po Disneyu i Warner Bros, z którą nawiązaliśmy współpracę w zakresie treści VOD. Dzięki takim partnerom oferta Cyfrowego Polsatu zarówno na telewizor, jak i przez internet w telewizji ipla staje się coraz ciekawsza. Telewizja internetowa ipla to nie tylko kanały linearne, transmisje sportowe na żywo, najpopularniejsze seriale i programy TV, ale także bardzo bogata baza filmów, również tych, które jeszcze niedawno gościły na ekranach kin - mówi Beata Białkowska, dyrektor marketingu w Cyfrowym Polsacie.

Także w czerwcu Cyfrowy Polsat podał informację o porozumieniu Discovery z telewizją ipla . W ramach nowego pakietu iplaNetTV w sieci będzie można oglądać na żywo transmisję linearną Discovery Channel. Z kolei w ofercie VOD dostępne będzie też 150 programów z całej grupy Discovery w Polsce, czyli z Discovery Channel, TLC, ID, Animal Planet, Discovery Science czy Discovery World.

Jedną z pierwszych wielkich atrakcji możliwych do obejrzenia na żywo przez telewizję ipla była transmisja z 400-metrowego spaceru Nika Wallendy po linie zawieszonej pół kilometra nad Wielkim Kanionem.

Więcej o: