Wizz Air uruchamia kolejne nowe połączenia. Pierwsze loty z Polski do Izraela

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej uruchamia trzy nowe połączenia z Tel Awiwu do Katowic, Wilna i Kluż-Napoki (Rumunia)

Połączenia z Wilna oraz Kluż-Napoki będę odbywać się dwa razy w tygodniu, natomiast z Katowic trzy razy - we wtorki, czwartki i soboty. Ceny biletów z Polski mają się zaczynać od 49,99 euro w jedną stronę, a pierwszy lot odbędzie się 29 października.

- Jesteśmy podekscytowani prezentacją trzech nowych lotów łączących Izrael z kolejnymi krajami. Po sukcesie połączeń do Budapesztu i Bukaresztu działających od grudnia 2012, spodziewamy się podobnego zainteresowania naszych klientów nowymi propozycjami. Mamy również nadzieję, że loty do Wilna, Katowic i Kluż-Napoki będą się cieszyły dużą popularnością wśród społeczności izraelskiej podróżującej po Europie - powiedział Daniel de Carvalho, corporate communication manager w Wizz Air.

To kolejne nowe połączenia, z których podróżni będą mogli już korzystać od jesieni. Na początku lipca przewoźnik zapowiedział, że od października pasażerowie polecą z Warszawy i Katowic do Hurghady oraz z Warszawy do Charkowa. Zimą będą sezonowe połączenia z Warszawy i Katowic do Grenoble oraz z Poznania do Mediolanu - Bergamo. Do tego Wizz Air nadal czeka na zgodę, by latać z Warszawy i Gdańska do Izraela.

Czytaj więcej: o nowych połączeniach Wizz Air .

Więcej o: