W marketach Euro 2012 już się skończyło. Co można kupić w promocji?

Choć Euro 2012 wchodzi w decydującą fazę, to wraz z odpadnięciem z rozgrywek Polaków największe sieci handlowe praktycznie zapomniały już o mistrzostwach Europy. W wielu gazetkach promocyjnych próżno szukać gadżetów związanych z Euro. Sieci handlowe nastawiają się teraz na promocyjną sprzedaż produktów niezbędnych na wakacyjne wojaże

Zarówno w hipermarketach, jak i dyskontach najwięcej miejsca w gazetkach promocyjnych zajmują artykuły przydatne na wakacje. W Auchan znaleźć można m.in. basen rozporowy z pompą o średnicy ponad 3,5 metra za 328 zł. Dokładnie ten sam basen dostępny jest w promocji w sieci Real - tyle że o złotówkę drożej. W Realu znaleźć można również dużo mniejszy nadmuchiwany basen dla dzieci za 89,95 zł.

Wśród promocji w marketach nie brakuje również nadmuchiwanych pontonów czy materacy do pływania. W Realu znaleźć można m.in. nadmuchiwany materac za 12,99 zł czy ponton Explorer za 49,95 zł i dwa wiosła za 16,99 zł. Gadżety do pływania mają w swojej ofercie także dyskonty. W gazetce promocyjnej Biedronki znaleźć można np. zabawki do pływania dla dzieci z uchwytami w cenie 16,99 zł za sztukę. Biedronka oferuje też bagażnik samochodowy na relingi dachowe z czterema zamkami za 99 zł.

Bogatą ofertę akcesoriów do wypoczynku oferuje Carrefour. W najnowszej gazetce widnieje m.in. drewniany hamak za 399 zł, leżak za 49 zł czy huśtawka ogrodowa dla trzech osób za 279 zł. W Realu natomiast znaleźć można namiot plażowy za 32,95 zł, a w Lidlu leżak za 69,90.

W sieciach hipermarketów oraz w dyskontach nie brakuje również strojów plażowych. W Auchan komplet dla kobiet znaleźć można już za 34,99 zł, a w Lidlu za 24,99. W Lidlu na klientów czeka też komplet do snorklowania - maska, płetwy i fajka za 69 zł. Do 24 czerwca w niemieckim dyskoncie trwa jeszcze tydzień włoski. Wśród promocji znaleźć można makaron spaghetti za 3,49 zł, sos pomidorowy (4,99) czy ocet balsamiczny z Modeny (12,99).

Więcej o: