Shell i Lidl wznawiają współpracę. Na kierowców czekają zniżki na zakupy

?Tankuj na Shell i kupuj za mniej w Lidl? - tak brzmi nowe hasło obu firm. W trwającej przez miesiąc akcji kierowcy, którzy zatankują minimum 20 litrów paliwa, otrzymają kupony rabatowe na zakupy w sklepach Lidl

Od 20 lutego przez cztery tygodnie wszyscy kierowcy, którzy zatankują na wybranej stacji paliwa Shell, otrzymają bon rabatowy na zakupy we wszystkich sklepach Lidl. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zatankować minimum 20 litrów dowolnego paliwa Shell, za które otrzyma się bon upoważniający do 15 złotych rabatu na warte minimum 100 zł zakupy w jednym z ponad 450 sklepów Lidl.

Jak zaznaczają przedstawiciele obu firm, jednorazowo można wykorzystać kilka bonów, których wartość stanowi wielokrotność 100 zł. Tym samym, mając trzy kupony rabatowe, przy zakupach za 300 zł można zaoszczędzić 45 zł.

Wszystkie bony są ważne od 18 lutego do 20 marca 2013 roku.

Akcja dobrze znana

Już w połowie stycznia ubiegłego roku ruszyła akcja promocyjna sieci Lidl i stacji paliw Shell. Na każdego klienta, który zrobił w Lidlu zakupy za minimum 50 zł, czekał specjalny kupon promocyjny do wykorzystania na wszystkich stacjach Shell w Polsce. Przy zatankowaniu minimum 20 litrów paliwa na stacji Shell i okazaniu kuponu promocyjnego z sieci Lidl każdy klient otrzymywał rabat w wysokości 15 gr na litrze LPG, Eurosuper 95, Diesel Extra lub 30 groszy na litrze specjalnych paliw: V-Power, V-Power Racing oraz V-Power Diesel.

Wraz z początkiem sezonu letniego w promocji obie firmy zamieniły się rolami. Wtedy - podobnie jak w 2013 roku - na tankujących paliwo na stacji Shell czekały kupony umożliwiające tańsze zakupy w sklepach Lidl. - Akcja trwała przez cztery tygodnie lipca. Każdy klient tankujący minimum 20 litrów paliwa Shell FuelSave, Shell V-Power lub LPG otrzymał bon promocyjny upoważniający do uzyskania 15 zł rabatu na warte przynajmniej 100 zł zakupy w Lidlu.

Więcej o: