• Bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej.

  Banki robią bardzo wiele, żeby korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej było dla nas bezpieczne. Nawet jednak najlepsze zabezpieczenia na nic się nie zdadzą, jeśli my nie będziemy przestrzegać kilku reguł. Przedstawiamy 6 prostych zasad bezpieczniejszego "bankowania".

 • Jak chronić pieniądze
  w podróży? 9 prostych zasad

  Podróże mają być czasem odpoczynku i/lub pozytywnych przygód. Ostatnią rzeczą, o której marzymy, to problemy związane np. z utratą pieniędzy. Jak się przed tym uchronić? Stosowanie się do dziewięciu prostych zasad może zaoszczędzić mnóstwo nerwów.

 • Jedziesz na wakacje? Te aplikacje mogą Ci się bardzo przydać

  W co warto wyposażyć się na wakacyjny wyjazd? Do spisu, na którym pewnie znalazłyby się np. dokumenty, pieniądze, ubezpieczenie, stosowne ubrania i sprzęty itd. coraz więcej osób dopisuje jeszcze jedną rzecz - ważne aplikacje na smartfona.

 • Proste zasady, dzięki którym zaoszczędzisz

  Bankowe cenniki na pierwszy rzut oka wydają się rozbudowane i zawiłe. Nie masz czasu i możliwości, by szczegółowo analizować zapisy? Zrobiliśmy to za Ciebie! Oto lista prostych zasad, dzięki którym konto bankowe może kosztować mniej lub być prowadzone całkiem za darmo.

 • Aplikacja mobilna banku - przydatne rzeczy warto mieć zawsze pod ręką

  Już ponad 5,5 mln osób w Polsce korzysta z bankowych aplikacji mobilnych. Ponad 2 mln osób określa się jako "mobile-only" - co oznacza, że aplikacja bankowa właściwie zastąpiła im internetowy serwis banku. Nie ma wątpliwości - te liczby cały czas rosną i będą rosnąć.