iPhone 5 jednak we wrześniu?

Plotkom o kolejnym iPhone'ie nie ma końca. Najnowsze z nich głoszą, że premiera iPhone'a 5 będzie miała miejsce we wrześniu.

Jednym ze źródeł takich doniesień jest  serwis Boy Genius Report, który donosi, że nowy iPhone pojawi się w połowie września. Informacje takie pochodzić mają od amerykańskiego operatora AT&T, którzy przygotowuje już swoich pracowników do wrześniowej premiery i zwiększonego ruchu w punktach sprzedaży.

Z kolei serwis The Telegraph podaje, że amerykańska premiera iPhone'a 5 będzie miała miejsce 5 września, a sam smartfon do sprzedaży międzynarodowej trafi w październiku.

Jak co roku przed premierą urządzeń Apple mamy do czynienia z lawiną plotek dotyczących tego, w co będzie/ nie będzie wyposażony nowy sprzęt i kiedy trafi/nie trafi na rynek.

Ciekawe, że premiery urządzeń praktycznie żadnego innego producenta nie są otoczone aż taką atmosferą tajemnicy i oczekiwania.

Więcej o:
Komentarze (5)
iPhone 5 jednak we wrześniu?
Zaloguj się
 • prawdziwy_wypiorczyk

  Oceniono 1 raz 1

  @jasno-blady
  dobre ;)

  Ludzie porównują prekości procesora SG do Iphona 4 i co z tego?
  Co z tego ze ma wyzsze taktowanie?
  Nic z tego nie wynika, Iphone 4 dalej jest dominatorem czy się komuś podoba czy nie,
  śmieszne są też argumenty ludzi pokroju ogrodnika typu "zaknięty system" sranie w banie.
  Ludzie mają inne rzeczy wieczorami do roboty jak majstrowanie przy telefonach,
  jaraniem się aplikacjami itd.
  a jak już bardzo chcą, odpalają WIFI na chacie i kupują sobie gierke za 0,79 euro i juz,
  bez pie...nia się i kombinowania, jak komuś nie pasuje to ok, niech kupi inny telefon.

  Jednak lepiej jest pyskować o rzeczach o których się nie ma pojecia prawda ogrodnik?
  Pare razy byłem na Twoim blogu, towarzystwo wzajemnej adoracji, a jak już konkretnie ktoś z wiedzą Was pojedzie jak szmaty i cisza jak makiem zasiał, ehhh gimbusy.

  Nie mam nic przeciwko Skodom czy Fiatom, niech ludzie sobie jeżdzą, nie mój biznes,
  ale jeden cieć z drugim na lewym pasie 40 km/h ciśnie, a potem w pracy udowania mi wyższość nad Audi to jest bencwałem, taki jest fakt.

  Jak się komus Iphone nie podoba, to spoko, niech kupi co innego, ale niech przy okazji stuli dziób, bo ch...j kogo obchodzą jego marne wypociny.

  Tyle w temacie.

  Pozdrawiam z tego miejsca.

 • jasno-blady

  Oceniono 3 razy 1

  @ogrodnik.january: Dużo ostatnio wpisów o Apple, co? Jak dajesz radę tyle pisać (albo wklejać w komentarze) jedną ręką? (bo domyślam się, że drugą ręką sobie trzepiesz konia)

 • bizon01-02

  Oceniono 2 razy 0

  No i skończy się dominacja i zachwyty nad SGS 2 jaki to on jest szybszy od iphone'a 4 ,urządzenia o rok starszego od SGS 2 (śmiech na sali)

 • ogrodnik.january

  Oceniono 3 razy -1

  Hmm... już widzę głosy zachwytu i uwielbienia dla telefonu, którego jeszcze nikt nie widział na oczy. Apple wciąż nie wie, gdzie zmieścić baterię, a wy już planujecie sobie zepsuć Święta?

  Nie wiem jak będzie wyglądała ta dominacja i niszczenie konkurencji, ale bez czterordzeniowego procesora chłodzonego ciekłym azotem (flaszka $29,90), płatności zbliżeniowych o zasięgu półtora kilometra, czytnika kart kredytowych i wyświetlacza 4D Full HD to jakoś nie widzę iPhona w roli dominatora. Może chociaż radio FM wynajdą tym razem...

  applefobia.blox.pl

 • kotek.filemon

  Oceniono 2 razy -2

  "Z każdą kolejną generacją Apple niszczył konkurencję."

  Padali ze śmiechu jak muchy? Tylko pierwsza generacja była zaskoczeniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX