Google+ zaczyna weryfikować konta celebrytów

Google zaczął wprowadzać w życie system, który ma zweryfikować konta znanych osób na Google+.
Google+ zaczyna weryfikować konta celebrytów Google wprowadza w życie system, który ma zweryfikować konta znanych osób na Google+. Do tej pory na Google+ można było znaleźć co najmniej dziewięciu Marków Zuckerbergów. Teraz jest już ich mniej, ale wciąż na pierwszy rzut oka nie można od razu stwierdzić, który z nich jest "tym właściwym". Już wkrótce ma się to zmienić. Google zapowiedział bowiem, że zaczyna właśnie wprowadzać system, który ma weryfikować znane osoby posiadające konta na Google+. Każdej gwieździe przyznana ma być specjalne oznaczenie zapewniające, że dane konto nie jest fałszywe. Weryfikacją mają być objęte konta osób publicznych, celebrytów oraz tych, które mają wielu obserwatorów.

Na Google+ można było znaleźć na początku co najmniej 9 Marków Zuckerbergów. Teraz jest już ich mniej, ale wciąż na pierwszy rzut oka nie można od razu stwierdzić, który z nich jest "tym właściwym". Już wkrótce ma się to zmienić.

Google zapowiedział bowiem, że zaczyna już wprowadzać system, który weryfikować ma znane osoby posiadające konta na Google+. Każdemu celebrycie przyznana ma być specjalne oznaczenie zapewniające, że dane konto nie jest fałszywe.

Weryfikacją mają być objęte konta osób publicznych, celebrytów oraz tych, które mają wielu obserwatorów.

Więcej o:
Komentarze (2)
Google+ zaczyna weryfikować konta celebrytów
Zaloguj się
  • w.zboralski

    Oceniono 1 raz 1

    Wystarczy, że "celebryta" poda Googlowi nr PIN do swego konta bankowego, Google pobierze on-line pieniądze z tego konta. Wtedy będzie na pewno wiadomo, z czyjego na prawdę konta pieniądze pobrano. Następnie Google umówi się z celebrytą, że podczas najbliższego wywiadu w telewizji celebryta poda kwotę, jaką Google pobrało z konta znanej osoby. Od tej chwili każda ososba podająca się za celebrytę zostanie zablokowana dożywotnio na poziomie IP i wszelkich innych wyznaczników identyfikujących fałszerza. A co z pieniędzmi? Nie mój problem...

  • strange_email

    Oceniono 2 razy 0

    haha dwie, jakze madre wypowiedzi, netowych trollkow kompensujacych sobie w ten sposob ich malenkie, nikogo nie obchodzace, zycie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX