iPhone, którego póki co nie dostaniemy

Nawet Wielki Innowator by tego nie wymyślił?
iPhone, którego póki co nie dostaniemy Nawet Wielki Innowator by tego nie wymyślił? Choć plotkarze twierdzą, że za trochę ponad miesiąc zobaczymy iPhone'a piątej generacji, to wciąż nikt nie wie, jak on wygląda i czym nas zaskoczy. Brak oficjalnych wiadomości na jego temat wynagradzają nam jednak zdolni projektanci. Amerykańskie studio Aatma zaprezentowało swoją wizję iPhone'a przyszłości. Musimy przyznać, że bardzo nam się ona spodobała, choć w tym przypadku nie ma się co oszukiwać - takiego sprzętu nie zobaczymy w sklepach za dwa lub trzy lata. Smartfon posiada pikoprojektor wbudowany w boczną ściankę. Urządzenie wyświetla wirtualną klawiaturę, którą możemy obsługiwać na dowolnej płaskiej powierzchni. Jeszcze ciekawszy jest holograficzny wyświetlacz, pokazujący obraz o całkiem przyzwoitym rozmiarze... w powietrzu. Steve Jobs na pożegnanie na pewno nie zostawi wielbicieli Apple z takim sprzętem. Mimo to, na takie cacko patrzy się bardzo przyjemnie. Pytanie brzmi, kiedy będziemy mogli nabyć taki smartfon?

Choć plotkarze twierdzą, że za trochę ponad miesiąc zobaczymy iPhone'a piątej generacji, to wciąż nikt nie wie, jak on wygląda i czym nas zaskoczy. Brak oficjalnych wiadomości na jego temat wynagradzają nam jednak zdolni projektanci.

Amerykańskie studio Aatma zaprezentowało swoją wizję iPhone'a przyszłości. Musimy przyznać, że bardzo nam się ona spodobała, choć w tym przypadku nie ma się co oszukiwać - takiego sprzętu nie zobaczymy w sklepach za dwa lub trzy lata.

Smartfon posiada pikoprojektor wbudowany w boczną ściankę. Urządzenie wyświetla wirtualną klawiaturę, którą możemy obsługiwać na dowolnej płaskiej powierzchni. Jeszcze ciekawszy jest holograficzny wyświetlacz, pokazujący obraz o całkiem przyzwoitym rozmiarze... w powietrzu.

Steve Jobs na pożegnanie na pewno nie zostawi wielbicieli Apple z takim sprzętem. Mimo to, na takie cacko patrzy się bardzo przyjemnie. Pytanie brzmi, kiedy będziemy mogli nabyć taki smartfon?

Więcej o:
Komentarze (12)
iPhone, którego póki co nie dostaniemy
Zaloguj się
 • n3mc1a

  Oceniono 8 razy 4

  Nie dość, że suchar jakich mało -na blogach o Apple - od dwóch tygodni to jeszcze ZNÓW o Apple. Na miłość Boską nie każdy używa tego szajsu jak połowa redakcji tego działu to chyba wyraźnie ktoś im płaci za reklamę, bo co drugi news dotyczy firmy z Ogryzkiem w logu. Wypad z tym przepłaconym, ciągle psującym się szajsem!

 • master4k

  Oceniono 4 razy 4

  Ale to już było?

 • papuzkapapuzka

  Oceniono 4 razy 4

  Pytanie brzmi, po co?

  1) smartfon to urządzenie mobilne; na zewnątrz, kiedy trzyma się go w ręku, to nie ma warunków do wyświetlania takiej klawiatury; w domu/biurze to można podłączyć wygodną pełną klawiaturę za 20 PLN;
  2) hologram jest przeźroczysty i ma małą jasność; na zewnątrz, kiedy trzyma się go w ręku, to obraz h. jest słaby, trzęsie się i bolą oczy jak po 3D; w domu/biurze podłączamy duży ekran LCD i mamy super obraz;

  Kit z nalepką holograficzną to nadal kit, choć mniej go widać...

 • sajgoniarz

  Oceniono 3 razy 3

  Ultra Thin xd i wsadź mu jakąś wtyczkę :D

 • chinczyk637

  Oceniono 4 razy 2

  ciekawe co opatentuja tym razem. pewnie kat wyswietlanego obrazu wzgledem opwierzchni albo uklad klawiszy wyswietlany na "dowolnej plaskiej powierzchni". jedno jest pewne. za tak debilne zagrania chetniej i o niemal napewno wole kupic telefon z windws phone bez obslugi wielozadaniowosci niz iPussy.

 • holgerhans

  Oceniono 1 raz 1

  SMieszne te komentarze. Nie złapaliście żartu i ironii tych którzy to przygotowali?

 • kinlej

  Oceniono 1 raz 1

  Wyświetlacz klawiatury migocze, hologram jest za słaby. Ogólnie dno. Jobs by tego nie zaakceptował.

 • scyzor75

  Oceniono 1 raz 1

  Apple zapewe przygotowuje sie na sciganie kreatorow tej klawiatury: www.youtube.com/watch?v=PSFh-ME83Bk ;)

  O patentach Apple: www.applesues.us

 • imsocool

  0

  1. - można sobie palce pokaleczyć. :)
  2. - taka klawiatura bez czucia jest wolniejsza od SWYPE.
  3. - całkowita bzdura, to z resztą nie ma nic wspólnego z holografią.
  Ale na wszelki wypadek lepiej opatentować. :D :D :D Urząd patentowy wszytko przyjmie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX