Wyłowione z Sieci

Dzieje się. Facebook wprowadzi tłumaczenie wpisów, a na aukcji możecie kupić wyjątkowego batmobila.
Wyłowione z Sieci Dzieje się. Facebook wprowadzi tłumaczenie wpisów, a na aukcji możecie kupić wyjątkowego batmobila Inside Facebook zauważa, że serwis społecznościowy Marka Zuckerberga eksperymentuje z tłumaczeniem wpisów. Funkcja tłumaczenia ma się pojawiać, gdy ktoś ze znajomych umieści wpis na naszej Tablicy w języku innym, niż ustawiony przez nas domyślny język serwisu. Ciekawe, przydatne, czekamy na wprowadzenie. Czekaliście na tablety z MeeGo? Zła wiadomość. Jak podaje Boy Genius Report, Intel zawiesza prace nad rozwojem tego systemu i będzie się skupiał na tworzeniu urządzeń, na których ma działać Android lub WP7. Szkoda, system MeeGo zapowiadał się świetnie. Teraz tym bardziej nie rozumiemy, po co Finom Nokia N9, działająca pod kontrolą MeeGo. Na pociechę dobra wiadomość dla wszystkich fanów Batmana. Na aukcję internetową wystawiono jedyny w swoim rodzaju samochód - Batmobile. Cena wywoławcza: 620 tysięcy dolarów. Warto wydać tyle na pojazd z napędem turbinowym i prawie 2000 milami na liczniku?

Inside Facebookzauważa, że serwis społecznościowy Marka Zuckerberga eksperymentuje z tłumaczeniem wpisów. Funkcja tłumaczenia ma się pojawiać, gdy ktoś ze znajomych umieści wpis na naszej Tablicy w języku innym, niż ustawiony przez nas domyślny język serwisu. Ciekawe, przydatne, czekamy na wprowadzenie.

Czekaliście na tablety z MeeGo? Zła wiadomość. Jak podaje Boy Genius Report, Intel zawiesza prace nad rozwojem tego systemu i będzie się skupiał na tworzeniu urządzeń, na których ma działać Android lub WP7. Szkoda, system MeeGo zapowiadał się świetnie. Teraz tym bardziej nie rozumiemy, po co Finom Nokia N9, działająca pod kontrolą MeeGo.

Na pociechę dobra wiadomość dla wszystkich fanów Batmana. Na aukcję internetową wystawiono jedyny w swoim rodzaju samochód - Batmobile.

Cena wywoławcza: 620 tysięcy dolarów. Warto wydać tyle na pojazd z napędem turbinowym i prawie 2000 mil na liczniku?