Cała prawda o zabawnych SMSach

W sieci krąży cała masa zrzutów ekranów, dokumentujących zabawne lub dziwaczne konwersacje prowadzone za pomocą SMSów. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to możliwe, że ludzie piszą do siebie takie rzeczy - podpowiadamy rozwiązanie zagadki.
Cała prawda o zabawnych SMSach Aplikacja internetowa ifaketext.com umożliwia tworzenie zabawnych konwersacji W sieci krąży cała masa zrzutów ekranów, dokumentujących zabawne lub dziwaczne konwersacje, prowadzone za pomocą SMSów. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak to możliwe, że ludzie piszą do siebie takie rzeczy, podpowiadamy rozwiązanie zagadki. Ifaketext.com to darmowa internetowa aplikacja, która umożliwia tworzenie zabawnych konwersacji. Wystarczy wpisać treść wiadomości, od kogo pochodzi, a także wybrać operatora sieci komórkowej i rozpocząć generowanie. Co prawda wiadomości mogą być napisane w dowolnym języku świata - po polsku też, z zachowaniem rodzimych kreseczek nad, pod i w trakcie - ale ograniczony wybór operatorów, w których skład wchodzi wyłącznie AT&T oraz Verizon, uniemożliwia wiarygodne sfabrykowanie konwersacji, a więc i obniża szansę na zażartowanie ze znajomych. Czekamy na analogiczną wersję dla telefonów z Androidem.

Ifaketext.com to darmowa internetowa aplikacja, która umożliwia tworzenie zabawnych konwersacji. Wystarczy wpisać treść wiadomości, od kogo pochodzi, a także wybrać operatora sieci komórkowej i rozpocząć generowanie.

Co prawda wiadomości mogą być napisane w dowolnym języku świata - po polsku też, z zachowaniem rodzimych kreseczek nad, pod i w trakcie - ale ograniczony wybór operatorów, w których skład wchodzi wyłącznie AT&T oraz Verizon uniemożliwia wiarygodne sfabrykowanie konwersacji, a więc i obniżają szansę na zażartowanie ze znajomych.

aplikacja ifaketext.com

Czekamy na analogiczną wersję dla telefonów z Androidem.