Fałszywa dziewczyna od zaraz

Internet jest pełen ciekawych usług. Teraz nawet jeśli nie masz prawdziwej dziewczyny możesz mieć fałszywą.
Fałszywa dziewczyna od zaraz Internet jest pełen dziwnych usług. Teraz jeśli nie masz prawdziwej dziewczyny, możesz mieć fałszywą Dzięki serwisowi FakeGirlfriend możesz dostać na zawołanie miłosnego SMS-a albo równie intymny telefon od twojej fałszywej dziewczyny. Wszystkim zawiaduje automat. Aby otrzymać SMS-a od swojej nowej dziewczyny, wystarczy wysłać wiadomość na wcześniej zapisany w telefonie numer. Przydałoby się też, żeby nadać mu odpowiednią nazwę - najlepiej jakieś damsko-brzmiące imię. Chwilkę po dojściu SMS-a wyobrażony obiekt zainteresowania zadzwoni do Ciebie, abyś mógł udowodnić swoim kolegom, że rzeczywiście istnieje. Niestety, rozmowa może się okazać dość jednostronna, zwłaszcza że po drugiej stronie kabla mówić będzie maszyna, a dokładniej losowe nagranie. Operator Fałszywej Dziewczyny nie informuje tylko, ile kosztuje taka jednorazowa usługa. Nie radzi też, jak poznać prawdziwą towarzyszkę życia.

Dzięki serwisowi FakeGirlfriend możesz dostać na zawołanie miłosnego SMSa albo równie intymny telefon od twojej fałszywej dziewczyny. Wszystkim zawiaduje automat.

Aby otrzymać SMSa od swojej nowej dziewczyny wystarczy wysłać wiadomość na wcześniej zapisany w telefonie numer. Przydałoby się też, żeby nadać mu odpowiednią nazwę - najlepiej jakieś damsko-brzmiące imię. Chwilkę po dojściu SMSa wyobrażony obiekt zainteresowania zadzwoni do ciebie, abyś mógł udowodnić swoim kolegom, że rzeczywiście istnieje. Niestety, rozmowa może się okazać dość jednostronna, zwłaszcza że po drugiej stronie kabla mówić będzie maszyna, a dokładniej losowe nagranie.

Operator Fałszywej Dziewczyny nie informuje tylko ile kosztuje taka jednorazowa usługa, nie radzi też jak poznać prawdziwą towarzyszkę życia.

Fake Girlfriend