eBay prezentuje najszybszy program motoryzacyjny świata

Szykuje się konkurencja dla Top Gear?
Konkurencja dla Top Gear? eBay prezentuje najszybszy program motoryzacyjny świata. eBay wpadło na bardzo ciekawy sposób promowania swojego serwisu. eBay opublikował pierwszy odcinek show nazwanego "Najszybszy program motoryzacyjny świata". eBay wpadło na bardzo ciekawy sposób promowania swojego serwisu, a konkretniej rzecz biorąc jego części poświęconej samochodom. Serwis opublikował właśnie pierwszy odcinek nowego show nazwanego "Najszybszy program motoryzacyjny świata". Trwający nieco ponad siedem minut program, możemy obejrzeć już w tej chwili. A co w nim zobaczymy? Trochę historii, anegdoty i przejażdżka po słynnym Mulholland Drive w Fordzie Boss 302 (wersja 2012). W drugiej części programu przeniesiemy się natomiast na pokaz koncepcyjnych wersji przeróżnych samochodów. Są wśród nich między innymi McLaren MP4 12C, Fisker Karma i BMW 328 Karma. Nawet jeśli jesteśmy fanami Top Gear i uważamy, że to właśnie ten program jest najszybszy na świecie, na nową produkcję prosto z eBay warto rzucić okiem. Chociażby dla tych wszystkich ślicznych samochodów.

eBay wpadło na bardzo ciekawy sposób promowania swojego serwisu, a konkretniej rzecz biorąc jego części poświęconej samochodom. Serwis opublikował właśnie pierwszy odcinek nowego show nazwanego "Najszybszy program motoryzacyjny świata".

Trwający nieco ponad siedem minut program, możemy obejrzeć już w tej chwili. A co w nim zobaczymy? Trochę historii, anegdoty i przejażdżka po słynnym Mulholland Drive w Fordzie Boss 302 (wersja 2012). W drugiej części programu przeniesiemy się natomiast na pokaz koncepcyjnych wersji przeróżnych samochodów. Są wśród nich między innymi McLaren MP4 12C, Fisker Karma i BMW 328 Karma.

Nawet jeśli jesteśmy fanami Top Gear i uważamy, że to właśnie ten program jest najszybszy na świecie, na nową produkcję prosto z eBay warto rzucić okiem. Chociażby dla tych wszystkich ślicznych samochodów.